Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elloptam egy volt ismerősöm...

Elloptam egy volt ismerősöm macskáját, mit jelenthet? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Az ember korábban nagyon fontos volt nekem egy ideig, emberileg, szakmailag egyaránt. A perzsamacska, akit elloptam, az övé és egy barátjáé volt, de már nem volt nála, amikor megismertem, csak képen láttam. Később volt egy cirmosa, akit csak hírből ismertem, aztán le is vitte a szüleihez.

Előző este barátném ajánlotta, hogy elvihetem tőlük a kismacskát, akit találtak.

Szóval álmomban egy társasággal voltam, egyikük, egykori barátom(?) ismerőse mondta, menjünk be hozzá (ő nem volt otthon). Én fogtam a perzsamacskáját, hogy magammal vigyem, meghökkentem, milyen készségesen hagyja, hogy elvigyem. Kellemetlenül éreztem magam, amiért ilyet teszek, ez nem rám vall, ő a köcsög, meg különben is, régen volt h engem kért meg vigyázni a lakására... de aztán valaki meg a cirmosát vette magához (meg talán volt még ott más macska is, akiket elvittek). Ő később, amikor már kifelé indultunk, mintha megjelent volna, de erre nem emlékszem már tisztán, és elég hülyegyerekesen vigyorgott.


2010. aug. 5. 00:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Az egyik ötletem az, hogy a macskák, akik elkerültek tőle a valóságban, és hagyták magukat elvinni az álomban, az ő kihasználatlan képességeit, hangoztatott, aztán megtagadott elveit jelentik, és talán ez az álom arra biztatás, hogy valósítsam csak meg, amit valamikor közösen terveztünk. De szívesen fogadok mindenféle ötletet.
2010. aug. 5. 00:30
 2/3 anonim ***** válasza:
hát te beteg vagy hallod...valami nagyon nincs rendbe...
2010. aug. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez egy állat érzelmei vannak te normális vagy?! pff remélem az a macska utálni fog-.- sok öröömöd nem lesz belőle főleg ez a fajta..
2011. júl. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!