Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rákos voltam álmomban, mit...

Rákos voltam álmomban, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg semmit, vagy legfeljebb csak valami elfojtott belső szorongást, aggodalmat, félelmet.


DE.


Nők is megálmodják néha, hogy terhesek - olyankor, amikor már tényleg azok, csak még nem tudtak róla. Szóval lehet, hogy tényleg van nálad is valami rák, amiről még nem tudsz, korai stádiumban, épp kifejlődőben. NE LEGYEN ÍGY, de ha igen, akkor viszont szerencsés vagy, hogy megálmodtad, mert ha most gyorsan kivizsgáltatod magad ilyen szempontból jó alaposan, akkor még idejekorán elkaphatják, és könnyen, gyorsan, fájdalommentesen, maradandó bajok nélkül orvosolhatják.

2010. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19 vagyok,túl korai lenne a betegség gondolom. Álmomba volt még vérvételre beutaló meg a köldökömnél a daganat.
2010. aug. 1. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Az semmit nem jelent, hogy 19 éves vagy. Hallottál már a Gyermekrák Alapítványról? Mit gondolsz, miért létezik...?


A rák nem kor függvénye. Immunrendszeré, genetikáé, életmódé, táplálkozásé, stb. . Simán előfordulhat a legfiatalabb korban is. Ráadásul, ha ilyen pontosan behatárolta az álmod a probléma helyét is, akkor már csak a biztonság kedvéért is érdemes lenne leellenőriztetned. Ha tényleg nincs semmi, akkor megnyugodhatsz, és gondolkodhatsz az álom átvitt, elvont értelmén (pld. próbálj egészségesebben, stresszmentesebben élni, légy őszintébb önmagaddal és másokkal is, stb.). Ha viszont tényleg valós a riasztás, akkor adj hálát a testednek, hogy ilyen ügyes, és még idejében jelzett.

2010. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy nézesd meg magad. Nekem is volt ilye álmom, csak kissebb baj. A fogam esett ki és pár napra rá kettétört. Belül volt rossz, nem vettem észre.
2010. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Orvosi kivizsgálással ritka, hogy kimutatnak rákot korai stádiumban.

Nem kor függő ki lesz beteg.

2010. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Daganat, duzzanat legtöbbször nem rosszindulatú.


Én rákos vagyok, de nem álmodtam soha, hogy rákom van, csak 2 szer szövettani vizsgálatot, egyiket pont arról a helyről ahol van a baj.

2010. aug. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!