Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent vidámparkkal álmodni?

Mit jelent vidámparkkal álmodni?

Figyelt kérdés
Csak sehol nem találok semmit a jelentésével kapcsolatban,azért érdeklődöm!Köszike mindenkinek!
2010. aug. 1. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs konkrét jelentése, csak nagyon vágysz arra, hogy elmenj a vidámparkba!:)
2010. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ahh :S régóta fejtek álmokat, néha csak hobbiból, de nagyon zavar, hogy az emberek mindenben jeleket akarnak látni... egy vidámparknak mi lenne a jelentése? Igen, persze, van rá esély, és lehet, hogy jelent valamit. De ha nem tudod mihez kötni, akkor SEMMIT nem jelent. Az álomfejtő könyvek is hülyeségek, mert csak általánosítások! Egy embernek önmagának, vagy egy hozzá értő személynek kell megfejtenie, mit jelent az álom, mert az álmok rejtett jeleket hordoznak, de CSAK az ADOTT személyről és annak életéről, másról NEM!
2010. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezt képtelenség megfejteni..Mégis mit jelenthet,már idegesít,folyamatosan vidámparkról álmodok,de mintha egy teljesen más,különleges dimenzióba lépnék,ahol az elvarázsolt kastély kapja a főszerepet,és mindenféle plüssálatok között kell csöveken átbújni,és a közepénél dönthetsz,hogy lecsúszol e ruhában egy széles csúzdán,amin víz folyik lefelé,és a végén vizes leszel,vagy tovább mész.Most tovább mentem,elkezdett sötétedni,jobbról-balról kórházi szobák,és a végén a folyosó átváltozik egy homokos kocsiúttá,körülötte pusztaság,néhány fával,bokorral,mint a határban.Visszafordultam,mert unalmasnak találtam,oldalt egy roller feküdt,és azzal visszagurultam, ahogy visszaértem,inkább lecsúsztam a csúzdán,és a végén mégcsak vizes sem lettem!De hogy nekem mindíg a vidámparkba kell lennem,ez már kicsit aggasztó 24 évesen,és folyton olyan dolgokat látok,hogy maga is meglepődök..felemelkedő díszpárnák,ötvenes évek beli puccos szoba,baldahínos ágy,amire ráülni nem lehet,mert csak lebegsz felette,csontvázak,amiket nekem kell összerakni,mint egy 3d kirakós,minden van ám itt,mint a vegyesboltban! :D Ez egy katyvasz világ,néha még az óriáskerék is harap!Lassan úgy ismerem a helyet,mint a tenyeremet!vattacukorárusok,vasútak,és a barátoma egész éjszaka kézenfogva ráncigáltam magammal,ma vittem először el,eddig mindíg egyedül mentem oda..hogy lehetne ezt megfejteni,az életem unalmas,tele gonddal,és pénzhiánnyal..
2010. aug. 2. 08:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!