Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Véletlen vagy mi? Nem értem

Véletlen vagy mi? Nem értem

Figyelt kérdés
Ma éppen amikor felkeltem kíváncsi voltam az időre, de a szobámban ki van húzva minden óra, így nem tudom megnézni csak a gépen ill telefonon. Mivel fáradt voltam, visszaaludtam, és azt álmodtam, hogy látok egy órát ami 10:36-ot mutat. Felkeltem, rendesen felébredtem, megnéztem az órát a mosdóban és 10:40et mutatott.
2010. aug. 1. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
mindenkinek vannak ilyen megérzései,tök normális
2010. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csuda aranyos történet! Tudattalanod nagyon jó viszonyban van Veled. Érdemes figyelned rá a jövőben is, nagy segítségedre lesz mindenben. Álmaink ablakok, amelyek tudattalanunkra nyílnak. Tégedet érdekel lelki életed, és ez nagyon jó.
2010. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon félek az álmoktól, minden beteljesedik amit álmodok, ha valaki tud segíteni, mondja el miért álmodok meg mindent előre!?
2010. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!