Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már ilyen furcsa és...

Nina34 kérdése:

Volt már ilyen furcsa és valós álom?

Figyelt kérdés
amikor álmodtam akkor olyan volt mintha igazából éreztem volna és az érzés csodálatos volt de vajon ez azt jelenti hogy teljesülni fog
2010. júl. 31. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Na ez én is nagyon remélem,mert multkor én is így álmodtam.Sajnos eddig semmi jele annak,hogy megtörténhetne.
2010. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam,hogy a szerelmem megölel engem. :) nagyon jó érzés volt. Akkor igy már félig fenn voltam, de mégis láttam az álombeli képet. Mikor kinyítottam a szememet, láttam,hogy ölelek valakit, és éreztem is. Vagyis nem láttam, csak a kezeimet. :) De hihetetlenül jó érzés volt.
2010. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy lánnyal csókolóztam, és pettingeltünk, de olyan valósnak tűnt, hogy amikor felébredtem, még akkor is fel voltam izgulva. Amúgy lány vagyok. :D
2010. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!