Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában álmomban mindig...

Mostanában álmomban mindig szét akarnak választani a páromtól. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Sokadik napja álmodom azt, hogy valaki azt mondja szakítsak a párommal, vagy épp valaki mással vagyok :/ Pedig szeretem nagyon is! Ez miért lehet?
2010. júl. 30. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy elveszíted. Sajnos engem nem álmomban, hanem a való életben akarnak szétválasztani a páromtól. A legrosszabb, hogy a saját szüleim...
2010. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért?:S
2010. júl. 30. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Tőlük kérdezd :( Most volt jó nagy balhé. Tulajdonképpen én már fél éve párommal lakok (én 20 vagyok, ő 22 lesz), nagyon jól keres, kocsija van (ami nem hiteles, 1,5 éves VW Golf 5) mégis szarba, senkinek nézik, én meg szerintük meg vagyok zsarolva párom által és megyek utána mint a vakló a gödörbe. Sajnos nem értenek meg, tudom, hogy szar, hogy elköltöztem, de szerintük csak akkor költözhetnék el, amikor összeházasodunk és mindenáron vissza akarnak rángatni, meg azt mondták, hogy takarodjak innen, haza se jöjjek ha utálom őket, mert tudják h én utálom már őket, holott ebből semmi nem igaz persze, csak ilyenekkel próbálnak hazarángatni. Meg olyanokat is mondtak, hogy páromat mindenki kiröhögi, hogy néz ki, de mikor rákérdeztem kicsoda, nem voltak hajlandóak megmondani, persze, mert nem is igaz. Eddig akárkivel találkoztunk mindenki mondta, hogy milyen szerény srác, egyáltalán nem nagyhangú és nagyon rendesnek tűnik első benyomásra is. Na mindegy, nem fogom az egész életem neked itt leírni, nem akarlak terhelni a hülyeségekkel, mert nem is ez volt a kérdés. :)


Az álom miatt meg szerintem ne félj, nem hiszem, hogy be fog következni. És én örülnék neki, ha csak álom lenne, és nem a valóság, amiből nem ébredhetek fel. :(

2010. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem féltékenyek... Hogy jól keres, jó élete van. Bár nem tudom, a szüleidnek milyen az anyagi háttere, de ebből arra lehet következtetni, hogy nem túl jó... :/

de azt megérhetnék, hogy te szereted, nem csak a pénzéért vagy vele, és igenis egy döntésképes, felnőtt nő vagy, akinek joga van boldog életet élni! És ettől függetlenül még Őket is szeretheted... :/

Kitartás! Egyszer minden jobb lesz...

2010. júl. 30. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi, aranyos vagy! :) És ne haragudj, hogy eltértem a témától kicsit... :) Remélem azért hasznos volt a válaszom számodra!
2010. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj! :D Igazából jól is tetted, mert rávilágitottál arra, hogy nem egy ilyen hülye álmon kell kiakadni...:)
2010. júl. 30. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!