Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent 'sztárral' álmodni?

Mit jelent 'sztárral' álmodni?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy SP ( akit egyépként utálok)- től próbáltam egy barátnőmmel (aki rajong érte) autógrammot kunyerálni, de amikor alá tudtuk volna vele íratni a papírt, felkeltem.Ez mit jelenthet ? És azon az estén még azt is álmodtam,hogy a barátnőm ( 13 évesek vagyunk) szült nekem egy gyereket és azzal szaladgáltam sp-ért.Ez mégis mit jelenthet ?
2010. júl. 28. 21:53
 1/10 anonim válasza:
Semmit.
2010. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy tudat alatt tetszik neked SP :)
2010. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jesszusom...tetszik nekem ? -.- pedig az álmomba még öregebben nézett ki, meg a hangja is...szal nem az övé ( ha ez számít) de ne már...egyáltalán nem tetszik, a zenéjét se szeretem :S
2010. júl. 28. 22:20
 4/10 anonim ***** válasza:
egyébként te fiú vagy vagy lány?:D mert azt venném le hogy lány de ez hogy barátnőd szült neked gyereket ezt vhogy nem értem :D
2010. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jahh szal lány vok, és az hogy a ' barátnőm gyereket szült nekem' az azt takarja h szült egy gyereket és nekem adta :D bocsi :$
2010. júl. 28. 23:37
 6/10 anonim ***** válasza:

SP nem sztár. Köze sincs hozzá.

Egyébként meg semmi jelentősége nincsen.

Esetleg hogy szeretnél egy híres, sikeres emberrel a jövőben együttélni, és ez éppen SP személyében vetítődött ki.

2010. júl. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen ezért írtam úgy h 'sztár'.Sztem sem az.És lehet igazad van...de idegesített h mér pont vele...
2010. júl. 29. 01:31
 8/10 anonim válasza:
:D nyugi én is álmodtam már vele pedig én se favorizálom.. álmok vannak :)
2010. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Híres, nagy emberre álmodni: dicsőség után szomjazol.

Hírhedt emberrel álmodni: lassú változás.

2010. júl. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én is álmodtam már sztárral az én álmomban ll.junior volt, akit egyébként szeretek,oszt az volt a szitu hogy ll.junior is a suliba volt oszt angolt tanultunk egyszer felidegeskedett oszt kiabált a tanárnővel a tanárnő erre elment junior meg felirt falami csúnyát a táblára.(aznap este néztem a herry pottert úgyhogy az is belekeveredett valahogy)utána valahogy kikerultunk az utcára valahol amerikában osz görkörcsolya volt rajtunk úgy menekültünk a (herry poterbő való) kígyó elől (junior is) de eltudtunk menekülni hála.fura hiszen én a való életben nem is tudok görkörizni, de ott tudtam...
2010. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!