Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémálom. Lehet vmi alapja?

Rémálom. Lehet vmi alapja?

Figyelt kérdés
Van egy nyuszim és veleálmodtam. Nagyon szeretem bár nem rég kaptam csak meg. Azt állmodtam hogy kiszökött és bement a csibeudvarba és a kakas szétszedte... :( Még a darabokat is láttam. és amikor felnéztem az égre egy felhő pont ugy nézett ki mintha egy nyuszi futna.
2010. júl. 28. 15:08
 1/5 anonim válasza:
nem lesz semmi baja! az álomnak nem mondom hogy nincs köze a valósághoz, de nem sok! Én is álmodtam már pl olyat hogy egy háznál nagyobb kígyó üldöz és még nem történt meg velem pedig volt, hogy 4-5alkalommal ugyan azt álmodtam
2010. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
aggódsz a nyúlért, felelősséget érzel iránta, és valszeg kissé szorongsz is. ebben nincs semmi ezoterikus.
2010. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Deus88 ***** válasza:
Hát egy szempontbol megnyoktatlak a kakas ne mtudja szétszedni a nyulat :)
2010. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyúllal álmodni zárkózottságra utal. Minden bizonnyal az élet egyéb területein vannak elintézendő dolgaid, amitől félsz. Kicsit félszeg vagy és az igazságtalanságot nehezen viseled. De bizonyos esetekben nagyon talpraesett vagy és nem tűrsz ellentmondást. Nemrégiben (vagy régebben) elvesztettél valakit, vagy el fogsz veszteni valakit. Az, hogy a nyulat megtámadták azt jelenti, hogy gyerek korodban ért valami trauma, amit egy idősebb nő miatt szenvedtél el. A tudatalattid így üzen, hogy fejtsd meg a szorongásod okát.

A kakasnak más jelentése van. A túlvilágról valaki kapcsolatba akar veled lépni és üzenni akar valamit. De hogy, mit azt majd a holnapi álmodban közli veled (mindig így van). Valószínüleg holnap akaratod ellenére beiratkozol daru-kezelői tanfolyamra, ahol majd egy olyan emberrel találkozol, akinek nagy hatása lesz az életedre. Valószínüleg össze is költözöl vele és gyerekeitek is lesznek.

hát egyenlőre ennyit tudtam kiolvasni az álmodból, de ha még kell valami szólj. Nagyon élénk a fantáziám.

2010. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Máté98 ***** válasza:
Ugyan már hiszen ha nagyon szereti a nyulat...KÖNYÖRGÖM! Miért ne álmodhatna csak úgy a nyuláról? mert aggódik? mindenből nagy lufit fújtok...zárkózottság, mert a kedvencéről álmodott. A kérdezőnek meg:szerintem ez csak aggodalom. Én is álmodtam sokat a cicámról. Most meg annyira huncut, hogy magamat meg a házat jobban féltem tőle, mint őt :D. Dehát kakas vs nyúl...xD
2010. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!