Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A hullámzó folyó mit jelenthet?

A hullámzó folyó mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban benne úsztam, hatalmas hullámok voltak benne, még sokan voltak a vízben, sötét volt és meleg, mint a termál víz!Utána menekültem valahova, és egy liftbe kerültem ami sötét volt és véletlen a vészcsengőt nyomtam meg aztán szaladtam és szaladtam.

Miközben volt osztálytársaim néztek.

Tükörbe belenéztem és más külsőm volt,

a hajam fekete lett és lett frufrum olyan kleopátra stílusban, aztán azt álmodtam, hogy tevegetlem és utána meg németül szövegelt nekem egy vizitelő orvos.

Na ilyen kaotikus volt az álmom:)nagyjából

mert a szőke hosszú hajú szép fiút lehagytam, akivel összeütköztem és ment tovább egy tárgyalásra, ez valami kastélyszerűségben volt, meg a lift is!


2010. júl. 26. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, ebből a katyvaszból, amit összeálmodtál, miért pont a hullámzó folyóra kérdezel rá :)

Amúgy ilyet mindenki álmodik néha. Nagyon összetett, bonyolult, teljesen szürreális, összefüggéstelen... a napi események, a minket ért hatások így csapódnak le az elmében, és valahogyan fel kell dolgozni őket. Mindegyik téged ért élmény valamilyen képzetet-érzetet kelt benned, s ezeket "éled meg" álmodban, ugyanolyan komplex és összefüggéstelen formában, mint ahogyan nappal a gondolatok vagy az események következnek egymásra az agyunkban.

Ennyi. Ezt nem lehet megfejteni, és nem is kell. Ez az elmének a módszere arra, hogy "lerakja a terhét", tehát feldolgozza a téged ért behatásokat.

2010. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán azért erre kérdeztem rá, mert ez volt a legemlékezetesebb és időben is soknak tűnt:)
2010. júl. 26. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:

a folyó szerencsétlenség. a Tükör egészségesnek jelent örömöt, betegnek igen rosszat! Az orvos, ha beszélgettél vele, vidámságot, reményt ami megtölti szíved , ezt jelenti. A fiú szerencsét jelent. A kastély békés, szerelmes időket jelent.


Hát ezt csak így tudtam leírni mert eléggé zugyva volt az álmod:S:D

2010. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen a szerlmi katasztrófámra utal az álmom:(
2010. júl. 28. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!