Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelent elmegyó...

Szerintetek mit jelent elmegyógyintézettel álmodni?

Figyelt kérdés
Egyik éjjel azt álmodtam, hogy megyek végig egy elmegyógyintézet folyosóján, benéztem az egyik ablakon, és én voltam bent is. Majd becsuktam a szemem, mire kinyitottam, eltűntem a folyosóról és csak bent ültem, mint egy tipikus elmebeteg, összekuporodva, előre-hátra dülöngélve.
2010. júl. 25. 20:14
 1/7 anonim válasza:
70%
ezt ma már kérdezted!akkor se kaptál normális választ és most se fogsz!keress magadnak választ a kérdésedre máshol!
2010. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Sztem megálmodtad a jövődet!
2010. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha többet töprengsz rajta oda fogsz kerülni:D
2010. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide is, mert az előző véletlenül a humor kategóriába került....
2010. júl. 26. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Az álmoknak nincs jelentése. Nem akarnak elmondani semmit. Csak alvás közben "üresjárata" van az agynak, mindenféle dolgokkal foglalkozik akkor is és ez okozza az álomképeket.


Ha viszont nem hagyod abba az ilyesmiken filózást és nem gondolkodsz helyette normális dolgokon, akkor tényleg a jövődet álmodtad meg...

2010. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az,hogy ezt álmodtad,annak semmi jelentése nincs.De az,hogy ezt a kérdést fel merted tenni,az már inkább jelzésértékű.Én ezen gondolkodnék el,
2010. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Liza12007 válasza:

[link]


A válaszodat itt megtalálod :)

2023. máj. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!