Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez meg mi?! Nagyon furcsa.

Ez meg mi?! Nagyon furcsa.

Figyelt kérdés

Az egyik éjjel azt álmodtam, hogy egy fiú osztálytársam (aki első és nagy szerelmem, de összejött egy csajjal, azt hittem kiábrándultam belőle, aztán pár hét múlva szakítottak) nálunk volt hétvégén, sétáltunk együtt, aztán valahogy előkerült egy tükör, röhögtem, és nevetve mondtam: -Hát ilyen ronda is csak én lehetek...

Mire ő: -Te mindig szép vagy.

Aztán tovább sétáltunk ls megkérdeztem, hogy hogy érti ezt. De sajnos felébredtem, mielőtt válaszolhatott volna. Mit jelent ez az álom? Mindenesetre nagyon jó érzés volt vele...


2010. júl. 25. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik neked.
2010. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tudat alatt még mindig bánt, h nem lett semmi, és benned lehet a "mi lett volna ha" érzés...
2010. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat...de...nem jelenthet valami jót? Egyéb válaszok?
2010. júl. 25. 16:37
 4/5 anonim válasza:

Anyukám nagyon benne van ezekben, és szerinte jó álmok IDŐNKÉNT rosszat jelenthetnek,a rosszak pedig IDŐNKÉNT jót.Én most éppen az álmokat kezdtem tanulmányozni,az álmodat mindenképpen beleírom a kutatásaimba.A kutatásaim szerint az álmok sokszor a legbelsőbb vágyakat mutatják.Ráadásul a tükrös részed(-Hát ilyen ronda is csak én lehetek... ) Önbizalomhiányra mutathat.Tehát lehet egy olyan érzése a belsődnek,hogy a kinézeted miatt nem sikerült vele összejönnöd.A vége(-Te mindig szép vagy.

Aztán tovább sétáltunk ls megkérdeztem, hogy hogy érti ezt) pedig azért olyan,mert te ezt szeretted volna tőle hallani.

2010. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

(kieg.)


És ahogy a végén írtad,hogy jó volt vele,abból látszik,hogy a belső érzelmeid még ragaszkodnak hozzá,ha te nem is veszed észre.

2010. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!