Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok fura dolgokat? ->

Miért álmodok fura dolgokat? ->

Figyelt kérdés
Mostanában furcsa dolgokat álmodom, (a férjem haragba van apukámmal)és azt álmodtam,hogy apa vitt minket haza tőlük,mert nagyon esett az eső...vagy hogy az egyik jó barátnőmnek meg kellett műteni a fejét és bekisértem,megvártam mig elaltatták és akkor jöttem ki,de a való életben már rég nem találkoztam vele!Sok furcsaságot álmodom,már kb 4 napja,és előtte már rég nem álmodtam semmit,nem hogy ilyeneket...!!Miért van?
2010. júl. 22. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az ember mindig álmodik, csak nem mindig emlékszik rá. Az álmaidban az jelenik meg, ami nagyon foglalkoztat, vagy ha valami nagy hatással volt rád.

Hogy a férjednek és apudnak rossz a kapcsolata, érdekel, és biztos sokat gondolsz rá. A barátnőddel, mivel rég nem találkoztatok, eszedb jutahatott egyik nap, és talán ezért álmodsz vele.

Eddig jól aludtál, mély álomban, és ezért nem emlékeztél az álmaidra. De nagyon meleg van, és bizonyára ezért alszol nyugtalanabbul.

2010. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!