Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ilyen még sose volt velem. Mi...

Ilyen még sose volt velem. Mi lehetett?

Figyelt kérdés

Dédim meghalt már több mint egy éve. Aznap mikor meghalt délelött nagyon jó kedvem volt. Ugy értem haza, hogy életem legszebb napja, de délután megtudtam, hogy dédim délelött meghalt. Sírtam, ugy mint még soha. Ennek már mint mondtam több mint egy éve. Lassan kihevertem, de tegnap este történt valami. Éppen félálomban voltam mikor elkezdtem forgolodni majd mikor felkeltem sírtam és dédim arca jutott rögtön eszembe + a szokásai a jellegzetes illata. Még egy darabig sírtam majd nagy nehezen visszaaludtam. De a fura az volt, hogy nem emlékszem, hogy álmodtam volna bármit is. De akkor mitöl lehetett?


A másik, hogy egyszer álmodtam egy templomról, pedig nem vagyok vallásos. És sose láttam még azt a templomot, de valamelyik nap mikor kocsiban bambultam kifelé észrevettem azt a templomot amit megálmodtam. Emlékeztem rá az álmomból csak az álmomban éppen katonák voltak elötte és éppen lőttek rájuk pontosabban ránk mert én is katona voltam és a templom elött rengeteg roncs meg halott volt. Olyan háborus volt a környezet. Egyetlen egy épen maradt épület volt az pedig a templom volt. Mikor ránéztem álmomban akkor úgy kimagaslott és olyan hatalmasnak tünt felette pedig a nap világított min valami profi képeslapon. Ez egy darabig visszatérő álom volt. Mitől volt ez?


2010. júl. 20. 09:47
 1/4 anonim válasza:

NinJoe válasza:


Be kéne szüntetni az esti kakaózást ! :D

2010. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jó, de alkohol maradhat?

Amúgy komolyabb válaszokat kérnék.

2010. júl. 20. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első esetben valószínűleg a dédiddel álmodtál csak nem emlékszel rá.

A második esetben több dolog lehetséges. Tudod álmunkban időnként kilépünk a testünkből és kóborolunk. Így elmehetsz olyan helyekre ahol még nem jártál. Ezt reggelre elfelejted de ha újra látod eszedbe jut. Persze lehetett egy jós álom is. Ez keveseknek, azoknak sem rendszeresen adatik meg és általában nem visszatérő. A legvalószínűbb hogy egy előző életedre emlékszel, hiszen határozottan benne van a storyban hogy katona vagy.

2010. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hű, de jó :) Remélem tényleg az amit leírtál.
2010. júl. 21. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!