Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémálom. Mit gondoltok? Mit...

Rémálom. Mit gondoltok? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Életemben először volt ilyen rémálmom.. Csak az olvassa el, akit érdekel, mert hosszúra sikeredett!

Leírom részletesen:


Azt álmodtam, hogy elmentem egy óriási plázába vásárolgatni volt osztálytársammal, de ő egyszer csak eltűnt... Kerestem minden fele, kezdtem egyre rosszabul lenni, kezdett fájni a fejem, hányingerem volt, és lázas lettem, és véletlen összefutottam anyummal, és elmentünk orvoshoz... Öcsém is velünk volt, de az volt a furcsa, hogy olyan 4-5 éves volt, én én meg ennyi idős, amennyi most vagyok. (öcsém most 14 éves).

Elmentünk orvoshoz, megvizsgált, és hazaküldött, hogy menjek haza pihenni.

Anyáéknak valami dolga volt, ezért egyedül mentem haza. Kimentem az utcára, átmentem az úttesten, beálltam a buszmegállóba, és beborult az idő.. Minden szürke volt, hideg és kopár.. És jött a busz..

Csupa depis, magábadorsult emberke volt a buszon, nem voltak szimpatikusak, aztán beültem a busz sarkába...

Nagyon sokat mentem, mindenki leszált, én száltam le egyedül az utolsó előtti megállóban, aztán onnan hazasétáltam. Oylankorra már kisütött a nap.. Olyan, délután 3 óra lehetett.. Ahogy beértem a kertbe, elkezdett hevesen verni a szívem, éreztem, hogy valami nincs rendben.. Egy nyomasztó érzés fogott el...

Aztán bementem a házba, gyorsan berohantam a konyhába, megfogtam egy fokhagymmát, berohantam a szobámba, és becsuktam az ajtómat, és bekapcsoltam a számítógépemet, majd elkezdtem msn-ezni egyik osztálytársammal.

Közben halgattam a zenét youtube-n, és nevettem, mert valami vicces dologról beszélgettem. Egyszer csak hallom, hogy sikítozás van a házban, vérontás, mészárlás... Csupa vér a fal mindenütt kint a szobámon kívül... Gyorsan kikapcsoltam a zenét, a fokhagymát kitűztem a falra, és leültem a gép elé, elbújva a monítorom mögé..

Megpróbáltam csöndben maradni.. Hatalmas vérszomjas vámpírnők voltak, túlvilági arccal, akik csak gyilkolni akartak még többet.. Így is folyt már le a szájukról a vér, a karmaik is véresek voltak, meg mindenük... Épp meséltem osztálítársamnak, hogy mit láttam a folyosón, és mepróbált megvígasztalni msn-en, felvidítani, hoyg nem lesz semmi baj! Megnevettetett, és én meg felnevettem, és az a 2 vámpír meg észrevett, betörték az ajtómat.

Gyorsan leszedtem a falról a fokhagymát, hogy azzal távol tartsam őket, de nem segített, egyre csak közelebb, és közelebb jöttek..

Beszorítottak a sarokba, és megragadták a lábamat, megpróbáltak kivonszolni a szobámból, de nem tudtak, és a másik meg ráléppett a hátamra.. Megpróbált belémharapni a nyakamnál, de mielőtt belém haraphatott volna, felriadtam az álmomból, a szívem hevesen vert...


Bocsánat, hoyg ilyen hosszú lett, csak próbáltam részletesen leírni, hogy mi történt.. 15,5 / L


2010. júl. 20. 01:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
55%
Semmit nem jelent,csak annyit,hogy már tele van a tv,meg a mozi ezzel a sok vámpíros szarral!
2010. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Túl sokat nézel horrorfilmet vagy olvasol ilyeneket és persze nagyon nagy a fantáziavilágod ezért vagy képes ilyesmiket álmodni...Jó nagy képzelőerővel rendelkezel, az agyad épp ezért működött éjjel is aktívan.Nincs semmi jelentősége...
2010. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Ez rohadt jó álom!:D

De nem néztél vmi este,vagy délután a Tv-ben:esetleg olvastál vmit?

Mert, akkor az is lehet:)De lehet,h vmi olyat ettél:)

2010. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem nézek Tv-t, pláne nem ilyen filmeket... Horrorfilmet utoljára kb fél évvel ezelőtt láttam, az is a Fűrész volt, abba meg semmi ilyesmi nem volt. Olvasni meg nem olvasok, ugyanis utálok olvasni, pekhemre... Ha olvasnék is, ilyeneket biztos nem, mert az ilyen témájú könyvek nem érdekelnek.
2010. júl. 20. 12:46
 5/14 A kérdező kommentje:

És amúgy igen, túl jó a képzekő erőm, sokan mondták már...

Eléggé vizuális típus vagyok.

2010. júl. 20. 12:47
 6/14 bettineni válasza:

Eltünt az osztalytarsad - csalodtal valakiben

A betegseg-anyukad-tesod- szeretned ha valaki patyolgatna egy kicsit

A buszon levö emberek - sok depis magabafordulo ember vesz körül es ez zavar teged

Az összes többi meg arrol szol, hogy nem erzed magad biztonsagban, esetleg valoban lazas voltal, mikor ezt almodtad, kezdödö betegseg jele is lehet...

2010. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.. Valóban, van benne valami...
2010. júl. 21. 18:36
 8/14 anonim válasza:

Hagyd abba az Alkonyat c. könyv olvasását, meg a filmeket se nézd meg, mert legközelebb a vérfarkasok támadnak meg!

De az sem kizárt hogy Freddy szórakozik veled. Ne parázz nincs még elég ereje megölni igazából is!

2010. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ha ha ha.. Nagyon vicces!

Mellesleg meg nem olvasom a könyveket, egyik részét sem, egyrészt mert nincsenek is meg nekünk, másrészt meg mert nem érdekelnek, harmadrészt meg mert nem szeretek olvasni..

2010. júl. 22. 13:10
 10/14 anonim válasza:
akkor csak nézed... inkább olvasnád úgy nem butulnál annyira!
2010. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!