Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelent hogy álmomba...

Az mit jelent hogy álmomba leesek lóról?

Figyelt kérdés
nem egyszer álmodtam ezt már :S
2010. júl. 18. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én meg folyton leesek a lépcsőröl álmomban
2010. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
LÓ - Dolgaid, ügyeid feletti hatásod jelképe. Szabadon futó ló, vadló: fiatalos és majdnem mindig értelmes lázadás; szembehelyezkedés az öncélú szabályozással. Lovon ülni és ott biztonságosan, jó érzéssel lovagolni, az ami: nyeregben lenni és maradni. Lóról leesni: hiba, nem vagy képes kivédeni egy támadást. Lovon félelemmel ülni: olyasmire vállalkozol, ami meghaladja a képességeid. Fehér ló: jó ügyet hiszel képviselni. Szürke, deres, almásderes: becsületes célok. Kese: cinikus vállalkozás. Fekete ló: lemondás, gyász. Sörösló: nyugalom utáni vágy. Fiatal ló; csikó: valóra nem válható álmok. Mén: határozottság; kanca: bővérűség. Ló, aminek szokatlan - rendhagyóan dús, esetleg meglepő színű - sörénye van: olyan szenvedély ébred benned, ami meglep, megrémít. Fékezhetetlen ló: életed irányítása kicsúszik a kezedből. Lovagolni: emberen lovagolni: asszonynak élénkség; férfinak: furcsa vonzalom; ördögöt meglovagolni: gyanús mesterkedés; rajtad, ha lovagolnak: ha ellenedre van: zsarnok házastárs; ha kedved leled benne: viszályt szítasz; bajt keversz.
2010. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én meg mindig azt hogy állok és egyszer csak ledőlök a földre vagy elesek, és látom a földet ahogy közeledik az arcomhoz, mikor dőlök lefelé, olyankor kicsit megugrom az ágyban! régebben többször álmodtam ezt, mostanában már nem! de kitudja lehet, hogy egyszer megint előjön ez az álom!
2010. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!