Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehet ilyen butaságokat...

Hogy lehet ilyen butaságokat kitalálni, mint az agykontroll?

Figyelt kérdés
Meditálok, koncentrálok, és akkor megnő a mellem, lefogyok, gazdag leszek, stb. Nem érzitek, hogy ez abszurd? Hogy lehetne csupán a gondolatokkal bármit is elérni?
2010. júl. 7. 15:22
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Pl.?:)
2010. júl. 7. 16:36
 12/24 BlackSword ***** válasza:
11%
Teljesen felesleges az ilyenekkel leállni vitatkozni... Ha hinni akarnak, hát higgyenek a butaságukban... az ő dolguk... Ezek úgy is objektív idaalisták... Fel sem tudják fogni, hogy a dolgok, mint ahogy az első írta -a sors dönt mindenben- szlogennel ellentétben a normális ember nem elképzel dolgokat, hanem tesz azért, hogy teljesüljenek... De nekik van egy kiskapu ha valami nem sikerül, másra lehet kenni, mert ők ugyebár semmiben sem hibáztak... Pont ezért ők gyávák, és gyengék... Mert nem merik vállalni a tettük után következő felelősséget... Inkább ráfogják, hogy rossz helyen volt a hold, meg a szellemek nem ezt akarták, vagy a démonok kergették a csakrájukat... és töményen mellébeszélnek, min a vigány, mikor a bor árát kérik (bocsi a cigányoktól, de a mondás így van)...
2010. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem butaság az agykontroll, igenis használ, de legtöbben egyvalamit elfelejtenek és pont ezért csalódnak a dologban: Erre van egy nagyon jó példa...Hiába akarod megnyerni a lottón a főnyereményt ha nem adtál fel szelvényt. Magyarul ha nagyon akarsz valamit az még édeskevés ahhoz hogy valóra is váljon, valamit tenned is kell érte. Itt van példának a hajnövesztés. Sokan mondják hogy az agykontrollal lehetetlen stb. Ok gondoltam kipróbálom. A fodrász legutóbb nagyon kiritkította a hajam meg rövid is lett és hosszabb, dúsabb hajat akartam, persze tudtam hogy ettől még nem lesz. Vettem olyan sampont amitől elvileg gyorsabban nő. Eddig nagyon lassan nőtt de most tényleg jobban nő. Persze aki nem hisz benne mondhatja azt h csak bemesélem magamnak, nem nagyon érdekel ki mit gondol, én tudom hogy működik a dolog és ez számít.

Ennyi a véleményem. :)

2010. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 BlackSword ***** válasza:
16%
Már bocsi, de a sampontól nőtt meg, és lett dúsabb a hajad... Akkor meg miről beszélünk... De szerintem váltsál fodrászt... Nem szeretem amelyík önkényesen buzerálja a hajam... Az enyémmel még sosem voltak gondjaim...
2010. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%

16:36. :)


egy másik életszemlélet előterjesztése elsőként. :)


üdv

25/F

2010. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Húha. :)
2010. júl. 7. 19:38
 17/24 anonim ***** válasza:
79%

próbáld ki és meglátod... am igen, placebó hatás, a sejtjeink cserélődnek, szal lehet mellet növeszteni, csak valszeg nem fog sikerülni agykontrollal mert: hit kell hozzá, jobban mondva nem hit, hanem konkrétan tudni kell hogy sikerül, ami lehet hogy te most itt azt mondod ok akkor most egy hónapig hiszek benne...a sz*rt

ez olyan mint a repülés...persze lehet ha hiszel benne...de ahhoz úgy kell hinni benne hogy leugrasz a gellért hegyről, és *tudod* hogy nem fogsz meghalni...nah ilyen ember meg nincs

2010. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
75%

Csatlakozva az előzőhöz, az a baj, hogy egyesek túlzottan leegyszerűsítik az agykontrollt és a hasonló módszereket.

Nem elég csak úgy mondogatni valamit, elképzelni valamit és közben meg kételkedni.

Siker=vágy+hit+elvárás ami nagyon nehéz tud lenni és akkor még nem beszéltünk a felsőbb (karmikus) korlátokról.

De működik! Akárki kipróbálhatja, kezdve a babcsíráztatástól egész a távdiagnózisig és a távgyógyításig.

Amikor én 20 éve először elvégeztem a tanfolyamot, még bárki visszakérhette volna a pénzét (nem tudom most hogy van), de SENKI sem tette. És mindenki boldog volt, és aki használja a módszert az azóta is boldog (vagy megboldogult)

Ezt butaságnak nevezni: az a butaság netovábbja.

2010. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 BlackSword ***** válasza:
48%
Te mindenhol ott vagy kapitány??? Oké, de ha én butaságnak nevezem, akkor neked semmi jogod butaságnak nevezni, hogy én butaságnak neveztem... Egyébként az... Nem kell ide semmilyen ezoterikus badarság... Céltudatos élettervezés... Ez a megoldás... Valamint egy kis rugalmasság... Mert nem történhet minden úgy, ahogy elterveztük... Lehetnek véletlenek... Váratlan események, mivel semmi, -a te kedvedédt nyomatékosítva, hogy fel ios fogd- SEMMI ráhatásunk nincs a dolgok mentalitására... és NEM LEHET őket bevonzani... De Te a reálisan megtehető dolgokat agykontrollal csinálod nehezen... Nekem nélküle megy azonnal a lehetetlen, na jó, a csodára néha 5 percet várni kell... Jóéjt!!!
2010. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát, megy a zöld kéz. Ha nektek így könnyebb, jobb, akármi, hogy hisztek benne, a ti dolgotok. :) Nekem nem működne, mert nem hiszek benne, egyszerűen így vagyok beállítva.
2010. júl. 8. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!