Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal meg fog jönnI?

Agykontrollal meg fog jönnI?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogyha sokszor elképzelem hogy megjön a mensim és agykontrolozom is magam ebben a témában akkor meg fog jönnI?hatásos?
2010. jún. 27. 17:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Volt már mensid? Mert ha nem, akkor úgyis meg fog jönni magától is. Ha meg valami más miatt nem jön meg, akkor annak az okát kellene tudni, és azt megszüntetni (akár agykontrollal is, igen :) )
2010. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
de nem fiú vagy ugye?
2010. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem,nem fiu vagyok.12/L
2010. jún. 27. 18:37
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát szerintem akkor még van ideje megjönni. :) Ne aggódj, meg fog, csak ez mindenkinél más, én pl. 15 éves voltam, mikor először volt. De az nagyon helyes, hogy tanulmányozod az agykontrollt. Ilyesmire még nem próbáltam alkalmazni, úgyhogy nem tudom, működne-e, de nagyon sok, sokszor hihetetlennek tűnő dolgokban működött nekem.
2010. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
dehogyan agykontrolozak szerinted?mert voltam tanfolyamon kb.1 éve.
2010. jún. 27. 19:08
 6/18 anonim ***** válasza:
Ráérsz még vele, ne izgulj. Inkább örülj, hogy nem kell még betéttel, meg ilyenekkel foglalkozni.:)
2010. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor tudod, hogyan kell, alfában elképzeled, hogy megjön, mélyen "átéled". De magától is meg fog jönni.:)
2010. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Még épp elégszer megjön majd, meg is fogod unni. Örülj, hogy még nincs rá gondod. :)
2010. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Emlékszem, én is mennyire akartam...aztán megjött. A suliban. Óra alatt. És észre se vettem... fantasztikus volt, mondhatom, a gatyám is véres lett, egész nap összeszórított lábakkal jártam. 14/L
2010. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Emlékszem, én is mennyire akartam...aztán megjött. A suliban. Óra alatt. És észre se vettem... fantasztikus volt, mondhatom, a gatyám is véres lett, egész nap összeszorított lábakkal jártam. 14/L
2010. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!