Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez azért van, mert sokat...

Ez azért van, mert sokat gondolok rá? Véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

Tetszik valaki elég régóta, de nem megszállott módon azért. Viszont az utóbbi kb egy évben rengetegszer futok bele pl a nevébe, ha bekapcsolom a tv-t akkor a reklámban pont ezt a nevet mondják, ha bemegyek a boltba ezt a nevű terméket látom , új ismerősök bemutatkozásnál ezt a nevet mondják, ismerős mondta, hogy megszületett az unokaöccse, első gondolatom az volt, hogy biztos ez lesz a neve... és igen.:D

így hát nyilván eszembe jut, még ha nem is akarom, mert tudom, hogy nem lesz a dologból semmi. de egy kicsit olyan, mintha üldözne, mert minden látszat ellenére, ez nem egy annyira gyakori név.:)


2018. máj. 13. 23:43
 1/4 anonim válasza:
Szerintem más neveket is mondanak a tv-ben csak azokat nem hallod meg :)
2018. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, azért lehet ez, mert erre meg odafigyelek. csak nevetségesen sokszor fordul elő.:)
2018. máj. 13. 23:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha napi kétszer hallod ezt a nevet és megjegyzed, a másikat napi ötveötször, de nem figyelsz rá, a napi kettő is "nevetségesen sokszor"-nak fog tünni.
2018. máj. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is,lassan 1éve...Vannak enyhebb napok,mikor csak 1-2x hallom,de van,hogy napi 10-15x is,pedig direkt figyelem a többi férfi nevet is,de az arányok egyértelműen azt mutatják,hogy "mindenki Csabi"xD engem is nagyon érdekel a válasz,sztem vmi olyasmi,hogy tudatalatt erősen fogalkoztat,és ezt vonzod be.
2018. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!