Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal el lehet mulaszt...

Agykontrollal el lehet mulasztani a tenyérizzadást?

Figyelt kérdés

voltam tanfolyamon de még nem sikerült, és nagyon zavaró már, nem tudok mit tenni ellene

programozom programozom de semmi ...


2010. máj. 4. 19:47
 1/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Ezt elég nehéz lehet vizualizálni, hiszen minden negatívumot (a megszűntét az izzadásnak) nehéz.

Kérj tanácsot (a laborban, vagy pohárvíztechnikával).

Más: Miért zavar konkrétan az izzadás, biztos-e hogy kórosan izzadsz, nem reagálod-e túl?

A véleményemet befolyásoló tények:

Én úgy általában nagyon izzadok, de még nem is jutott eszembe, hogy programozzam.

Volt rég egy barátnőm, akinek izzadt a tenyere, de őt sokkal jobban zavarta, mint engem.

2010. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de nekem csak a tenyerem szóval máshol nem izzadok még nyáron se...de tenyerem és talpam nagyon

szó szerint csurog belőle szinte a víz

kellemetlen még egy sima kézfogás is

pedig nem stresszelek és... ez így van születésemtől fogva


anyukám testvérét műtötték emiatt és teljesen elmúlt de anya meg orvos is aztmondja nem komoly meg elmúlik

de gondolj bele még az is rossz ha valaki megfogja kezem, rosszabbá teszi mindennapjaimat

és mindig hideg és izzad :S

2010. máj. 4. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:

hideg kéz azt jelentheti részben hogy nem teljesen jó a kezed vérellátása (ez lehet akár cigitől)

de akár a sok izzadástól is előfordulhat a hideg kéz :)

nemtudom mitől izzadhat

2010. máj. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

soha nem gyújtottam még rá

20/L

2010. máj. 5. 11:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problémám és nagyon szenvedek tőle. Egy csomó mindenben akadályoz és sehogy sem akar megszűnni:S:(
2010. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nekem is ez van elegem van belőle

:S

2010. máj. 7. 21:58
 7/9 anonim válasza:
Ismerős...nekem is ugyanez van! Rettentően zavar, semmit nem tudok csinálni normálisan! Szószerint csöpög róla a víz..! Nem tudom hogyan lehet elmulasztani, de nagyon örülnék már neki ha vége lenne! Nagyon kellemetlen :( Ha sikerült vmivel elmulasztani írd le! :)
2010. máj. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szerinted el fog múlni valaha?:(
2010. máj. 11. 19:28
 9/9 anonim válasza:
sziasztok. nem vagytok egyedül a problémátokkal. nekem is folyamatosan izzad a kezem, sőt nyáron a talpam is. elég sok mindent kipróbáltam már az ecetsavtól egészen a különböző tablettákig, de nem használt egyik sem. vki azt mondja h ennek pszihés okai vannak (pedig egyeltalán nem stresszelek) vki pedig a pajzsmirigyre mondja. műtétre megyek a nyáron.. kívánjatok szerencsét. :) majd mesélek a fejleményekről. :)
2010. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!