Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll? könyvekből...

Agykontroll? könyvekből megtanulható?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani jó könyveket?
2010. febr. 25. 19:29
 1/6 Kankalin válasza:
100%
Nagyobb része elsajátítható. Silva féle.
2010. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

Már hoztam is a könyvtárból:)

2010. febr. 26. 14:32
 3/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Lehet könyvből is tanulni agykontrollt és már sok-sok videó, cikk, könyv, fórum, stb. van a neten is.

Amiért jó a tanfolyam: a közösségi élmény varázsa, a hasonló érdeklődésű kedves "testvérek" jelenléte, mosolya, szavai szinte pótolhatatlanok. A hitet tartósabban erősíti mint bármilyen olvasott anyag. De ha nem tudsz eljutni rá, ezen ne rágódj, csak képzeld el, mintha ott lettél volna.

:-)

Sok sikert!

2010. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Valami jó könyvet tudnál ajánlani?:)
2010. máj. 4. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

írj nekem privát üzenetet, emailbe megy 1-pár dolog! Én is csak most kezdtem el foglalkozni vele, de addig eljutottam, hogy pár olvasnivalót beszereztem!

2010. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet. Először én is a könyvet olvastam, de nem segített. A tanfolyam viszont fantasztikus élmény volt. Drága, de megéri.
2010. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!