Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » ''elromlott a belső hamgom''?

''elromlott a belső hamgom''?

Figyelt kérdés
Egy időbe arra gondoltam kezd meg hasadni a személyiségem,de vissza gondoltam az egyik kívánságomra amikor egy nagyon jó könyvet olvastam bele gondoltam hogy mi lenne ha nekem is a belső hangom hülyeségeket súgdosna mint a könyvbe... Na ez volt 4honapja az utóbbi 2hétre meg megzavarodtam ,kés volt a kezembe mert paradicsomot akartam enni a szobába ezert miközben vittem a szobába a kést eljátszottam a gyilkost (megkeselek valakit) , mikor temetőre mentem egy hang súgdosta hogy hülye k****... folyamatosan, nagyon zavaró. Mikor szóba került ki tetszik az volt hogy add fel, ne menj bele ,ne fogadd el az ajánlatát (de fél éve meg vagyok érte bolondulva) amikor a táskámat takaritottam mert bele ragadt a rágó körömkefével subickoltam mint egy ideg beteg a padlón terdelve majd rám tört a nevetés ha valaki bejön mit gondolna ,hogy tudnám megszüntetni? Már mint nem a hangot hanem ezt a negativitást,meg a legrosszabb pillanatokban kifigurázást ,meditálás?
2015. márc. 29. 17:49
 1/9 anonim válasza:
Szerintem túl sok könyvet olvasol...
2015. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Túl élénk a fantáziád. Tudatalatti gondolataid ezek, amik valaminek a hatására kialakulnak. Mindenkinek van, nem kell vele foglalkozni. Ne olvass ilyeneket, inkább kösd le magad.
2015. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 esopus ***** válasza:

szolmizációs hangokat énekeld amíg szerinted nem szól jól


amúgy ez k***va vicces lehet de biztos nem skrizofénia nyugi!

2015. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Legoman ***** válasza:

Az elme mindig az ellentettjét válaszolja, ha hagyod.

Szólj vissza hozzá, hogy maradj csöndben. Ha kell szidd is le, de ne durván. Mondd meg neki, hogy igenis sikerül, szóval ne hagyd, hogy eluralkodjon rajtad. :)

2015. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

Hát tényleg vicces de akkor nem amikor fontos dolgot mondanak és te hülyeséget gondolsz közbe, de fapofát kéne vágnod,mint amikor leb***nak szüleid te meg nevetsz, vagy barátnőd mond valamit te meg belül azt mondod ez unalmas, ez hülyeség,vitatkozol magadba mért vagy ilyen gúnyos és szemtelen miközben ő fontos számodra és a barátsága...

2015. márc. 29. 19:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha rá szólok csendbe marad ugye !? :)
2015. márc. 29. 19:44
 7/9 Legoman ***** válasza:
Valahogy úgy. :) De légy határozott. :D
2015. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább fogadd el önmagad:P
2015. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
No de Lucifer :D
2015. márc. 29. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!