Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Megtanítana valaki lemenni...

Greenpear kérdése:

Megtanítana valaki lemenni alfába? Tudom a technikákat csak lemenni nem tudok.

Figyelt kérdés
Sürgős lenne! Nagyon köszönöm!
2011. dec. 16. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Én is, lemennék Alfába, de már, nincs meg az áruház!

Ha meg, arra gondolsz, hogy meditálsz és így mennél le alfába, akkor keress rá:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudomany..

2011. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, alfába automatikusan lemegy az agy, ha nem csinálsz semmit, csak nyugton feküdsz. Gyakorlatilag minden meditációs és hipnózis technika arra épül, hogy az ébrenléti tudatállapotból elindul az alvásra jellemzőek felé. Szóval ha csak meditálni akarsz akkor feküdj le egy ágyra és számolj mondjuk 1-10 ig a hatás ugyan az. Én egy ideig az agykontrollos technikát is csináltam de a sima 1-10 ig számolók is tökéletesen működik nekem.
2011. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
vegyél be altatóra hashajtót. tuti siker
2011. dec. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 2. valasz valoban igaz, csak lazulj el. Ha nagyon fontos, tuti erzest akarsz tapasztalni, akkor javasolnam a tanfolyamot, ami utan nagyon fontos a RENDSZERESSEG. Igy szinte rutinna valik. Sok sikert!
2011. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Talán menjél lifttel:)
2012. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:)

Nem hülyeseg a lift, bar gondolom, viccnek szanta az 5. Van agykontrollos ismerösöm, aki igy megy le alfaba. Egy magas hazban kepzeli magat (ott az agykontrollban tanult laborja), es visszafele szamolva elkepzeli minden szamnal, ahogy egyre lejjebb viszi a lift, pl. atlatszo üveglift. Nyilvan nagyobb gyakorlat kell ehhez, az agykontrollos alapkönyv egyebkent eleinte 100-tol, majd 50-töl javasolja, tanfolyammal pedig 3, 2, 1 es alfaban vagy, ennyivel egyszerübb, ezert is javasolnam a tanfolyamot! Le lehet tölteni amugy, de erdemesebb elöször resztvenni, ott lenni, mert ez egy olyan elmeny, ami nem jön at mashogy!!

Mindegy, hogy szamolsz közben vagy a testellazitast csinalod, a lenyeg a laza allapot, hogy HAGYOD magad ellazulni es NEM ERÖLKÖDSZ ellazulni, mert utobbival nem elerhetö a lazasag. Csak ha hagyod.

4.

2012. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!