Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Fogszabályozás és agykontroll?

Fogszabályozás és agykontroll?

Figyelt kérdés
Elérhetem agykontrollal, hogy gyorsabban rendeződjenek a fogaim?
2011. aug. 19. 16:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Te sehova nem süllyedtél. Te eleve egy "agyi zsákutca" feliratú táblával kiszögelt gödörbe születtél. Ezúton is gratulálok.
2011. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
csak tudnám, h aki nem agykontrollos, minek jön ide oltogatni. aki az, az tudja miről beszélek. nem kell hinni, de idejönni okoskodni sem
2011. aug. 19. 21:25
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
jólvannaaa, unatkoztam^^
2011. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nincs jobb dolguk. Nem jutott több nekik az életben. Mehetne a lista akármeddig.

Nem kell ezen filózni, mindig lesz aki idejön kiüríteni a f*szságait .

2011. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Állítólag ha "beszélgetsz" a sejtjeiddel, az működik. De amúgy is lehet, hogy hamarabb levetetheted majd, a doki se isten hogy megmondja mennyi idő kell neki hogy rendeződjön. :)
2011. aug. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
eddig pl egy másodpercig nem fájt, csak első nap a rágás... úgyh egyelőre sztem jó úton haladok :D
2011. aug. 25. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!