Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnám elérni agykontro...

Hogyan tudnám elérni agykontrollal, hogy elengedjék velem nyaralni a barátomat a szülei? Vagy hogyan tudok tenni érte?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt, a barátom 16, én 15, az én szüleim felől nincs gond ezzel, de az ő anyja nagyon vaskapalos
2011. júl. 5. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a sextől félnek, ezért mondmegnekik hogy viszel gumit
2011. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg szubjektív kommunikációval üzenni a szülőknek, de csak finoman, udvariasan. :)
2011. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Agykontrollal semmiképp ne próbáld. Rövid távon jónak tűnhet, de később kára lehet.

Amúgy meg nem baj, ha 15 évesen még nem mész el kettesben a barátoddal nyaralni. Én 17 éves koromban mentem BARÁTOKKAL táborba először, oda is alig akartak elengedni. Igaza van az anyjának. Egyébként meg kérdezzétek meg az anyját, miért gondolja így, beszéljetek vele erről.

2011. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem egyedül mennénk, csak az én családommal..
2011. júl. 5. 22:36
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Menj le elalvás előtt alfába és mondd,hogy az éjszaka folyamán akkor fogsz felébredni amikor az anyukája a legfogékonyabb az üzenet vételére. Ezután aludj el. Majd amikor este felébredsz ülj fel,menj le alfába, képzeld magad elé az anyukáját és mondd el neki röviden tömören hogy szeretnéd,ha elengedné a barátodat a családoddal nyaralni. Röviden indokold meg,hogy miért és mondd hogy nem lesz baj,ott vannak a te szüleid. Majd aludj és várd a hatást:)
2011. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
60%
èjszaka nyomj egy kellemes puha aránylag feketés fost a házuk elé, és kend be kecskevérrel az ajtójukat, hátha
2011. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Az agyad 70%-át elvesztetted mikor ezt kérdezted. Vigyázz mit kérdezel ezután!
2011. júl. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]

; D

2011. júl. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A kecskevéres megoldás nem rossz,de nem hinném,hogy célravezető:))

Nekem ez a kettő módszer szokott bejönni:Napjában többször(!)alfában elképzelem,amint az anyósjelölt mosolyogva azt mondja:rendben,elengedem.

Vagy alfában éjszaka ezüstfonalat képzelek el,ami az ő és az én elmém között húzódik,és mintegy szuggerálom a fonalon keresztül,hogy -elengeded a fiadat...mindegyik csak akkor működik,ha igazán hiszed,hogy sikerülhet,és tényleg energiát fektetsz a dologba.Sikerülhet!

(Mondjuk a beszélgetés sem rossz ötlet,nem értem,főleg ha szülőkkel mentek,mitől tarthat a hölgy).

2011. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az anyuka csak félti a fiát, elég ijesztő tud lenni az olyan lány, aki hisz az ilyen agykontroll izékben.
2011. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!