Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van valamilyen szokatlan...

Van valamilyen szokatlan érzés, amikor alfába mentek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 16:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Mitől más, mint a normál tudatállapot? Megváltozik valami?
2011. júl. 2. 16:18
 2/10 anonim ***** válasza:

Az anyukám gyakran lemegy. Más a tudatállapot akkor. (Legalábbis gondolom.)

Nem egyszer volt olyan, hogy olyan embereket leírt részletesen (testileg-lelkileg), akiket még hírből is alig hallott.

2011. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*akikről
2011. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van, eleinte szokatlan, de jó!
2011. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én eddig azt hittem, az alfa állapot az az, amikor már kedzek elaludni, de félig még ébren vagyok.

Ha nem ez, akkor mi? (Bocs a közbekérdezést, de külön kérdést azért nem akarok ennek szánni.)

2011. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosan az amit leírtál.
2011. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor jó. Csak a válaszokból valahogy nem az jött le, hogy egy olyan dologról van szó, amit minden ember naponta kétszer átél. ("anyukám gyakran lemegy" stb..) Ez zavart meg.

Amúgy én nem érzek benne semi furcsát, hacsak nem azt, hogy elkezdek abszurd hülyeségeken elmélkedni, és amikor ezt észreveszem, örömmel konstatálom, hogy perceken belül el fogok aludni.

2011. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit az agykontrolosok csinálnak az az akarattal történö alfa állapot. Vagy is bármikor egy bizonyos meditációval, technikával el tudják érni ezt az állapotot, és meg is tudják tartani. Azt hogy ez mire jó nekik azt pontosan én sem tudom. De szerintem valaki aki ért ehez biztosan elfogja magyarázni.
2011. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én egyszerüen értelmetlen, összefüggetlen dolgokon gondolkodok olyankor...általába mindig megébredek a fura gondolataim miatt csak akkor már nem emlékszem rájuk.
2011. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem semmi különös. Csak úgy kb. ÉRTELMETLEN dolgokról gondolkodsz, 30-40 percig.
2016. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!