Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit jelent az agykontroll?

Mit jelent az agykontroll?

Figyelt kérdés
Bár lehet hogy hülyének gondoltok, hogy nem tudom, de hogyan kell csinálni?
2011. ápr. 24. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

olvasd el ezeket akönyveket:

Rhonda Bryne-Az erő

- || - A titok


ijesztő hogy mennyire hatásos annak, aki hisz benne. aki meg azt mondja rá hogy hülyeség, akkor szívta, mert az egész életét meg tudná tervezni vele, de hát ittis a hit a lényeg. amibe hiszel, az mindig működik, és mindig létezik.

2011. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

az agykontroll lényegében önszuggesztió, azaz saját viselkedésed, gondolkodásmódod befolyásolása. de még nagyon sok mindenre jó pl. öngyógyítás, memória fejlesztés stb.

sok technika van erre, hogy rendesen eltudj lazulni, vagyis elérni az alfa szintet. általában azt szokták javasolni, hogy számolj vissza 100-tól, majd ha jobban megy már 50-től és így tovább csökkented a számokat. de szerintem a legjobb az, ha megtalálod azt a módszert ami számodra a legjobb. én például ezzel a vissza számlálósdival semmit nem értem el, egyáltalán nem tudtam ellazulni. míg azzal, hogy a lélegzetemet figyeltem nagyon hamar belejöttem ebbe az egészbe.

ha bővebben érdekel a téma olvasd el Jose Silva - Agykontroll c. könyvet. igaz én nem olvastam, de állítólag nagyon jó könyv. az alap tudnivalókat ebből biztos megtudod.

2011. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszaitokat.
2011. ápr. 24. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-24 17:56


BLA-BLA-BLA


SZÓVAL HA ÉN NEM AKAROM MEGNYERNI AZ ÖTÖS LOTÓTT ÉS ÁLLANDÓAN ELLENE VAGYOK FOGGAL KÖRÖMMEL,AKKOR MEGNYEREM? XD

2011. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem, akkor nem nyered meg, de valószínűleg sehogy nem fogsz lottót nyerni.
2011. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Már nem azért, de az agykontrollt nem kéne a vonzás törvényével keverni. Igaz, hogy össze lehet illeszteni őket, de mégis teljesen más a kettő.
2011. máj. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!