Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal lehetek alacsony...

Agykontrollal lehetek alacsonyabb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 15:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

18:55


ha komolyan írtad akkor te meg nem tudod mi az a biológia :D

2011. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Ne feledd, az agyunk a központ. Agykontrollal bármit el lehet érni ami pl. a fizikai állapotunkat érinti. Egy nő az egyik lábát megnövesztette, mert rövidebb volt mint a másik. Csak jól meg kell tervezni.
2011. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

15:01

akkor le tud bárki fogyni és az aids, rák ellen is jó mi?

2011. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Persze hogy lehet! : D

Nekem barna(világos) volt a hajam ma már fekete és nincs festve ; D

2011. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jaj, annyira köszönöm a válaszokat! Most el sem tudjátok hinni, milyen boldog vagyok! Szükségem volt megerősítésre, és Ti megadtátok Nekem! KÖSZÖNÖM!
2011. ápr. 24. 19:10
 16/17 anonim ***** válasza:

Pedig a rák ellen is lehet használni, csak kitartónak kell lenni és optimistának. Senki sem mondja, hogy könnyű, de igen is lehetséges. Aids? Fogalmam nincs, még ezzel kapcsolatban nem hallottam történeteket, viszont rákkal kapcsolatosakat igen.


Kérdező, nyugodtan programozzál, de tudnod kell, hogy nem 1-2 hét mire eredmény lesz, sem hónapok. Talán 2 évbe is bele fog telleni. Itt a kulcsszó tényleg a kitartáson és a szorgalmon van, naponta legalább háromszor, nagy beleéléssel és hittel. Érezd át a boldogságot, hogy alacsonyabb lettél! Így menni fog.

2011. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ferenc Péter 89 válasza:
hát el sem hiszem, hogy ide is ilyen fogyatékosságokat írkálnak az emberek, persze, generikai kódot írsz át nem, te madár, "programozol", amikor egy mostani csúcskategóriás robot is csak odáig jut el, hogy el tud kapni két labdát egyszerre, és azok az emberek akik 10-en dolgoznak 10 éve együtt az ember pontosabb megismerésén, és 2x10 évet tanultak az általános után, ők is csak a tizedét tudnák rekonstruálni egy ember pontos génállományának, és a világ minden pontján tiltják az olyan szereket, amik bármilyen módon módosítják a szervezetedet, de te majd alacsonyabb leszel...
2011. máj. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!