Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Megéri vagy idővesztegetés?

Megéri vagy idővesztegetés?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, és ez nem úgy viselt meg, hogy hónapokra bevonultam a szobám egyik sötét sarkába, és szánalmas kis életemet sanyargattam.. azt vettem észre, hogy a figyelőképességem csökkent, a felelősségérzetem is, minthogyha nem is tudom.. butább lettem volna, és az egész emberi teljesítésem lejebb ment volna.. Szerintetek jó ötlet lenne egy agykontroll? vagy inkább pszichológia?
2011. ápr. 16. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább az agykontroll,de próbálj meg kimozdulni.
2011. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szihológia inkább
2011. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bretso ***** válasza:
50%
Mindenképp a pszichológus. Az agykontroll, ha segítene is (amit, hmm... kétlek), akkor is csak elfedné a valódi problémát, mégpedig, hogy nem dolgoztad fel a traumát.
2011. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pszichológus.

Mert a pszichológus felszínre hozza a problémádat. Így fel tudod dolgozni, azt ami bánt, mert kibeszéled és kimondod.

Azután, meg el tudod majd felejteni a rossz gondolataidat, mert már megküzdöttél velük.


Az agykontroll szerintem elfedi a problémákat, elhiteti veled, hogy meditálással minden megoldható, és mindent elérhetsz. Úgyhogy inkább elnyomja a félelmeidet, de azok még attól ott lesznek a leked egy zugában.


A bánatot, veszteséget, mint a szüleid válása is, ki kell mondani, fel kell dolgozni. Azután léphetsz csak tovább.

2011. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
igazat adok az elöttem szólóknak mert a pszihologus tényleg nagyon sokat tud ezzel kapcsolatban segiteni.
2011. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D na már csak kéne találnom egy pszcihomókust..
2011. ápr. 22. 10:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Minél öntudatosabb vagy,

annál FIGYELMESEBBEN érzékeled

MAGad körül a VILÁGOT!

Samael

2011. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Foglald le magad tudatosan, töltsd ki minden perced, hogy ne ezen gondolkozz. Olvass sokat, hasznos dolgokat, nyelvkönyveket, stb...- próbáld meg úgy "kezelni" a helyzetet, hogy eközben előre haladsz, és nem hátra.


Evidens, hogy megvisel, nagyon sajnálom! Az orvos is megoldás lehet, de mint írtad, nem "úgy" viselt meg a dolog, szóval nem biztos, hogy "rászorulsz" a pszichológusi segítségre..


Beszéld ki a helyzetet a legjobb barátaiddal, esetleg tesóddal, rokonokkal, sokat segít, ha elmondhatod valakinek.. Remélem, segítettem!

2011. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is most váltak el(igaz nem voltak összeházasodva)minidg is veszekedtek, úgyhogy engem nem nagyon érdekelt, én mnd2-t szeretni fogom , ezért is gondolom úgy hogyha ők így boldogabbak...de most én is észre vettem magamon, hogy leromolottaK a jegyeim stb...azért hiányozni fog az az érzés, amikor még "egy" család voltunk :S
2011. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!