Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tényleg őrült már meg valaki...

Tényleg őrült már meg valaki az agykontroll miatt?

Figyelt kérdés
És miért?
2011. ápr. 1. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
attól biztos nem. :)
2011. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom kicsit mind őrültek akik hisznek ebben, pl. "meg lehet változtatni a hajam színét agykontrollal?"

Az egész csak elhúzás, a lényeg hogy vedd meg a könyvet...

Én is ezt csinálnám, kitalálnék valami hülyeséget és jó gazdag lennék.

A hülyeségből is meg lehet gazdagodni.

2011. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megváltoztatni a haj színét?:)))))))

Valaki téged nagyon félrevezetett.

Nekem rengeteget segített a tanulásban. A titkos üzenet küldés is bejött:)

2011. ápr. 1. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:

akik tudatosan mondogatja hogy megörül, miért ne őrülne meg!


nézd meg ezt a videót : http://www.youtube.com/watch?v=AtMzIQzN6h8&feature=player_de..

nézd meg a videót, az idő is be van állítva hogy hol


a nő megváltoztatta a haja színét:)


csak egy kérdésed van magad felé! ,mi oka lenne annak a sok embernek hazudozni?! amennyiben nem teszi, hol a határ amit a hiteddel el tudsz érni!!

2011. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy agyi aktivitást hangá alakító gépezetem...és én ezzel olyan sokat gyakoroltam hogy szinte afonnal alfába tudtam magam rakni báérhol bármikor ...és egyszer kétszer láttam rémisztő dolgokat meg ... néha amikor bazinagy kövek jelentek meg melettem a semmiből akk úgy éreztem h hú mostmár kezdek meghülyülni :d... am sztem nem lehet
2011. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem lehet megőrülni tőle, és ez nem azért van hogy vedd meg.. és amúgy sötétbarnából akár szőke hajad is lehet. az univerzu mindent el tud intézni. hirtelen úgy kiszívja a nap a hajad hogy csuhaj. LEHET minden lehet aki nem hisz benne az meg szívta
2011. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!