Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Fogyás agykontrollal?

Fogyás agykontrollal?

Figyelt kérdés
Ez tényleg lehetséges? milyen tanfolyamot kell hozzá elvégezni?
2011. márc. 29. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Azok, akik képtelenek puszta elhatározásból, akarerővel lefogyni, nem igazán tudnak semmit kontorollálni se...
2011. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Fogyni akkor tudunk, ha megvaltoztatjuk az etkezesi szokasainkat es rendszeresen mozgunk!

Azzal, hogy megtanulod azt, hogy lemesz "Alfaba", es elkepzeled azt, hogy Te mar sovany vagy, es csinos, de ugyanannyit fogsz enni, mint elotte, es nem fogsz mozogni, igy ez nem fog mukodni!

Tudatos eletmod! ez fog segiteni!

2011. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az agykontroll segítheti a fogyást, önmagában azonban nem fogyaszt. Segíteni annyiban segít, hogy kitartást adhat, motiválhatod vele magad, könnyebben megy a diéta. Tényleg sokat segít, de CSAK ettől nem fogsz fogyni. Gondold csak át logikusan, mi kell a fogyáshoz!
2011. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Önmagában nem lehetséges agykontrollal fogyni, de az lehet, hogy az agykontroll segítségével felszámolod azokat a dolgokat, amitől elhíztál. Például szénhidrát-függőség, kényszerevés, stressz-evés, boldogtalanságodban evés ilyesmi...

De a fogyáshoz sportolni kell, és helyesen étkezni. Az agykontroll önmagában nem segít.

2011. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Étrend betartása és sok mozgás.
2011. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 6 kg-ot fogytam és nem mozogtam többet...a vérképemet is helyreállítottam
2011. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mamám 5 kg-t fogyott, mert már hetek óta semmilyen édességet nem eszik. Ott van az orra előtt, és megállja. Hihetetlen kitartása van. Mindennap lemegy alfába, és gyakorolja.

Egyébként volt egy májfolt az arcán (azt hiszem, májfolt) fél éve úgy volt, hogy ki kell vágni. Beprogramozta, és elképzelte, hogy hogyan tűnik el a folt. És lassan, lassan, de majdhogynem sikerült..tegnap mesélte, hogy volt a bőrgyógyásznál, és ő még meg is kérdezte, hogy mit csinált, hogy majdnem teljesen elmúlt?? És tényleg.. szóval igaz, hogy fejben dől el minden:))

2011. okt. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!