Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kezdetnek jó ez vagy csak egy...

Kezdetnek jó ez vagy csak egy szimpla álom volt?

Figyelt kérdés
A párommal egy ilyen érdekes sivatagos kanyonban voltunk, mikor rájöttem, hogy álmodom. Egyből csináltam egy tudok-e repülni tesztet. Be is jött, totál szabad akaratból csináltam azt amit akartam. Mikor meguntam a helyzetet, egy régi barátommal akartam lenni, aki nagyon hiányzik, de egyszerűen nem alakult át a környezet, és hiába erőlködtem, minden maradt a helyén. Agykontrollal kb. 2 hete foglalkoztam 2-3 napig, alvás előtt próbálok arra gondolni, hogy tudatos lesz. De most kicsit csalódott vagyok. Van értelme ezzel még foglalkozni?
2011. febr. 22. 01:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez tudatos álom volt, drága barátom ;)


Persze hogy van értelme vele foglalkozni, én másfél élve foglalkozok vele :) Nem csak szórakozásra jó, hanem önismeretre is. Az, hogy nem tudtál teremteni, nem a világ vége :D nekem sem sikerült elsőre ;)

2011. febr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!