Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll elkezdésében...

Agykontroll elkezdésében segítene valaki?

Figyelt kérdés
Régen olvastam az agykontroll könyvet.Nemsikerült megcsinálni az alvás és fentlét átmenet megélését.Ezért abbahagytam.Most váltottam életmódot,14 év után szoktam le a cigiről egyik napról a másikra s ezzel rájöttem minden lehetséges amit az ember akar már azonnal(ami nem pénz vonzatú)Kezdek boldog lenni,felfedeztem magamban az erőt,jófelé tartva a változás utján indultam el.Ebben jó segítség lenne az agykontrol.És némelyik álmom valósággá válására is megadná a magyarázatot.
2011. febr. 13. 00:27
 1/4 anonim válasza:

Elvégeztem a tanfolyamot (miután elolvastam a könyvet), és úgy gondolom, ezt csak ott lehet igazán jól megtanulni, főleg Domján Lacinál - nagyon jó retorikus az az ember, ha másért nem már ezért is ajánlanám bárkinek.

Próbáld meg összeszedni a pénzt a tanfolyamra, ha pedig nehezebb helyzetben vagy írj kérvényt az alapítványuknak. Ezt azért alapították, hogy a nehezebb sorsú emberek ingyen elvégezhessék.

Bármi kérdésed lenne írj privit nyugodtan.:)

2011. febr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Még fizetni is kell érte? LOL!
2011. febr. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dr. Joseph Murphy: Tudatalattid csodalatos hatalma c. konyve, de nagyon sok konyve jelent meg, tehat nezz utanna.

Az elme csodaja, Gazdagsagra szulettunk!, A Boldogsag titka, Benned a gyogyito ero! stb. c. konyvei.

Nem mindenkinek sikerul alkalmaznia az agykontrollt, pl. Nekem sem jott be, de ezek a konyvek nagyon sokat segitettek.

2011. febr. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szabógizi, azért kell fizetni érte mert egy hatalmas tudást ad, azon csodálkozom hogy, hogy-hogy ilyen olcsó:O
2011. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!