Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet fóbiákat legyőzni...

Lehet fóbiákat legyőzni agykontrollal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez egy fóbia: mindentől elpirulok.

Másoknak vicces, van akinek aranyos, de engem már nagyon idegesít. Minden érzelmem ott van az arcomon. És ami a legrosszabb, hogy még akkor is, amikor egyáltalán nem vagyok zavarban.

Annyira idegesít, hogy legszívesebben megfojtanám saját magamat.

Tudtok erre valamit? Ez ellen jobban mondva...


2010. nov. 27. 20:38
 1/7 anonim válasza:
van egy hasonló betegség is kb ugyan ez.. minden érzelemtől elpirul az ember stb. ha tetszik neki valaki : elpirul stb, stb..
2010. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jajj, nézz már utána könyörgöm mit jelet az, hogy fóbia!!!!

Annak, hogy elpirulsz, köze sincs a fóbiához, lehet mondjuk a szociális fóbia egyik tünete, de ha csak ennyi és nem társul a többi tünettel, akkor semmi köze hozzá.

2010. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez mitől fóbia?:D
2010. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hamar kinövöd, nekem is volt valami hasonló
2010. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, szégyenled az érzelmeidet fogadd el ezt a helyzetet mert nem tart örökké.Ki mondta rossz érezni,tudnod kell a tested felé megy az információ segíthet abban,hogy megtud mire hogyan reagálsz.Nem baj ha ezt mások is tudják mert jelzés nekik mi az amit nem tudsz elviselni vagy szeretsz.Valószínű a tetejébe csúnyának tartod magad és semmi tisztelet nincs magad iránt.Ezért hiszed azt,hogy zavar az arcpír.
2010. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. dec. 4. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor most leírom azoknak, akik lecsesztek téged, hogy igenis, ez egy fóbia: eritrofóbia. Keressen mindenki utána, aki nagy okos.

Önértékelési zavar, nagyon alulértékeled magad. Én is szoktam elpirulni, gyakran és már tudom miért. Alapjában az van benne mélyen, hogy én nem vagyok alkalmas semmire, szar vagyok és jobb, ha senki hozzám se szól, mert nem vagyok még arra se méltó. Ez egy nagyon súlyos dolog ha belegondolsz. Mikor hozzádszólnak, pláne ha személyeset, akkor zavarba jösz, kiül az arcodra. Az arc, vagyis bőr az a szerv, ami a legközvetlenebb kapcsolatban van a környezetünkkel, így mint bőrprobléma, azt jelenti, hogy az egész környezeteddel vagy diszharmóniában.

MIndenkitől félsz, mégpedig mindenki véleményétől.

El lehet múlasztani, de sosem a tünetet kezeld, hanem az okot. Ne a pirulást akard eltüntetni, hanem a kisebbrendűségi érzést! Ha ez elmegy, a pirulás is eltűnik.

Szívesen segítek neked ebben, ha írsz az emailemre privátban.

Ha egyedül szeretnéd, akkor azt javaslom, hogy minden nap rendszeresen képzeld el hogy elégedett vagy magaddal és így vagy jó ahogy vagy. Mosolyogj és ne érdekeljen más mit mond rád. Mert ez a legnagyobb bajod.

Pápá

2010. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!