Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a megoldás erre a problémára?

Mi a megoldás erre a problémára?

Figyelt kérdés

Szeretném magam túltenni magam azon,hogy a férjem megcsalt. Gondolataim mindig ekörül forognak,nem tudok nemgondolni rá...Tudatosan el lehet kerülni ,hogy ne gondoljak mindig a volt szeretőjére?

A házasságunk úgy néz ki rendeződik, de nagyon zavar eza probléma, mert szeretném kitörülni az agyamból, felejteni...


2010. nov. 8. 04:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Tudod ez az elet iskolaja. Haladsz egy osvenyen, de vannak akadalyok es ezeket tudni kell kezelni.

Te erzed azt, hogy ez csak egy valoban megtortent eset volt, de veletlen es felrelepes okozta ezt, de erdemes elgondolkozni azon, hogy miert tortenhetett ez meg?

Aztan elkell dontened, hogy megtudsz- bocsajtani a parodnak, es tudsz-e ezek utan bizni benne, mivel most a hangsuly nem a regi eseten van, hanem a jelenen es a jovon.

Biztos, hogy nem fog ujra megtortenni?

Amikor ezekkel tisztaban vagy, es valoban megbeszeltetek ezt, akkor mar muszaj elengedned a multat, mivel a jelenben elsz, es a jovod fugg tole.

Ezt hatarozottan lekell rendezni es nem ugy elintezni, hogy "ugy nez ki, hogy rendezodik!"

Tudatosnak es hatarozottnak kell lenned, es legyen onbizalmad, de ne alkudj meg, mert a sorsodrol dontesz, es az erzelmeiddel jatszol.

Hallgass az erzelmeidre, es talald meg az okat a megcsalasnak, s aztan ha meg tudtok ezen ugy valtoztatni, hogy a kesobbiekben ez mar ne forduljon elo ujra, akkor rendezettnek lehet mondani a kapcsolatot, de igy nem.

2010. nov. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ne a volt szeretőjét okold. Ha így állsz hozzá, talán könnyebb lesz.
2010. nov. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azért ide az ezotéria,és ezen belül az agykontroll rovatba tettem a kérdésem, nem a családi kapcsolatokba,mert ezen a területen szeretnék választ kapni.

Nem akarok belemenni a részletekbe,és hidd el okom van rá,hogy a szerető járjon a fejemben...Tesz róla...

Ezért jár ott az agyam,nem tudom nem okolni,mert még mindig szereti a férjemet,és nem akar leszállni róla...De hagyjuk.

Valami gondolat elterelő módszerre lennék kíváncsi...

2010. nov. 8. 11:00
 4/10 anonim válasza:

Szia, szeretettel ajánlom a következő ingyenes mp3 előadást:


[link]


Előadás címe: A végső válasz nyomán 1

(Budhizmus, szcientológia, reiki, kereszténység, hinduizmus, agykontroll, jóga. Filozófiák, kontra valóság. Mi a végső igazság? Honnan lehetünk biztosak benne?)


A válasz ott van benne.


Balázs

2010. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ez nekem is problémám. 4-5 éves eset, de mind a mai napig minden nap eszembe jut, rágódok rajta, sírok miatta. Jó lenne valahogy elfelejteni.
2010. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ajánlom az áthangoló cd-t, (agykontrolos) abban vannak ilyen részek: megbocsájtás magamnak ( ha beismered, ha nem, ilyenkor magadban is keresed a hibát )

és megbocsájtás másoknak.

2010. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az előző vagyok: ha privátot írsz, elküldöm neked a cd-t...
2010. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Írnék,de nem tudok,mert Te nem úgy vagy beállítva!

De Te nekem el tudod küldeni!

Megköszönöm,ha elküldöd!

2010. dec. 15. 11:57
 9/10 anonim válasza:
Te sem vagy publikus...
2010. dec. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Most már tudsz nekem küldeni.
2010. dec. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!