Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Éjjeli üzenet küldésnél elég...

Éjjeli üzenet küldésnél elég csak annyi ha annyit üzenek, hogy írjon rám?

Figyelt kérdés
Szeretnem kiprobalni az ejjeli uzenet kuldest, arra gondoltam, hogy annyit uzennek, hogy írjon ram es beszelgessunk egy jot. Nem tudom, hogy ez eleg lesz e. Valakinek bevalt mar ebben a formaban?
júl. 14. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáldki és megtudod kísérletezz vele.

Ennél jobb választ nem fogsz itt kapni a kérdésedre.

júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki irjon rad??
júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat az akinek orulnek ha tobbet beszelne velem. :D
júl. 14. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, azért nem működik. Előfordulhat egyezés aközött, hogy valakinek eszébe jut beszélnie veled, és hogy te éppen rágondolsz, de ez semmi másra nem jó, csak megerősítési torzításra.


(Így működik az is, hogy felhív egy barátod, hogy "háá, pont rád gondoltam!". Ja, sokszor gondolsz az ismerőseidre, csak amikor nem hívnak föl, akkor nem tudatosodik emlékezőképesen benned, hogy gondoltál rá, csak akkor, amikor felhív. Megerősítési torzítás. Az episztemológia a legfontosabb tudomány, mert minden tudomány a gondolkodáson alapul.)

júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor fog írni, ha ő is akar. nem érthető a kérdésed, hogy mi vált be és milyen formában. tudsz üzenetet küldeni, de attól még nem biztos, hogy ő ír. észszerűbb ilyen helyzetekben egyszerűen neked írni bétában... mert ha te akarsz vele beszélni, miért is ő írjon...? üzend inkább azt, hogy szeretnél vele beszélgetni, mert xxx. aztán írjál.
aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!