Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehetne az agykontrollt...

Hogy lehetne az agykontrollt alkalmazni?

Figyelt kérdés

Teljesen új életet szeretnék kialakítani magamnak.

A munkahelyem nem jól fizet a párommal állandóan vitatkozunk és

a barátitársaságom is megritkult.

Jó lenne pozitív embereket bevonzani.



júl. 12. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Hosszú idő még eredménye lenne és csak akkor működik ha te hiszel benne teljes mértékben.
júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Pozitív gondolkodás. Ha eszedbe jut a vágyaidból bármelyik, mindig jó érzéssel gondolj rá, mintha már meg is lenne, amit szeretnél. Ezen kívül minden nap alfában képzeld el minél érzékletesebben, hogy olyan életet élsz, amilyenre vágysz. Álmodozz végig egy ilyen ideális napot az új boldog életedben stb. Ha negatív gondolat jutna eszedbe, mondd, hogy "töröl-töröl", majd helyettesítsd pozitívval!
júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
34%

Az agykontroll kitalálója egy amerikai szervizes vállalkozó, miután sokat támadták és már egyre kevesebbet jövedelmezett az Agykontroll-átverés, visszatért a szervizes szakmába.

De azt is nagyban csinálta, szervizhálózatot épített ki és mivel akkoriban kezdtek terjedni Amerikában a televíziók, sokkal jobban keresett vele.

Az Agykontroll hazánkba is eljutott egy magyar közvetítő által, aki a Kádár-korszak utáni nyitást, illetve az emberek tudatlanságát kihasználva ismét csak jól keresett vele.

Később ez a magyar szerző Parkinson-kóros lett, amit Agykontrollal akart kezelni, de kénytelen volt feladni és a hagyományos orvosláshoz, illetve gyógyszerekhez fordulni.

Önmagát sem tudta "kikezelni" sajnos.

júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is van ismerősöm, aki ismer egy csomó szellem meg angyal gyögyászt és állítólag neki is vannak gyógyító képrssége, az anyja lábtörését mégse tudják meggYógyítani,műtétre vár hónapok óta.
júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Akkor írok ellenpéldát is. Természetesen az agykontroll nem csoda módszer, sokszor szükség van az orvostudományra, ez igaz. De pl. a pollenallergia nem gyógyítható. Minden évben több, mint fél éven keresztül gyógyszert kellett szednem, amellett is voltak tüneteim. Hosszú évek után már egyik allergia elleni gyógyszert sem bírtam a mellékhatások miatt. Agykontrollal elértem, hogy annyira lecsökkentek a tüneteim, hogy csak nagyon ritkán kell egy fél tablettát bevennem, a pollenszezonban elég csak orrsprayt használnom, és sokkal enyhébbek a tünetek, már legalább 5 éve.

Autoimmun betegségemet az orvosok nem tudták gyógyítani, legfeljebb szteroidot, immunrendszer gyengítő gyógyszereket tudtak volna felírni, ha súlyosbodik a helyzet, amiket érthető okokból nem akartam volna szedni. Agykontrollal megszűntek a tünetek, és eltűntek a vérből az auto antitestek, szintén már évek óta.

Méhnyakrák megelőző állapot miatt műteni akartak, én azonban nem akartam a műtétet. Beletelt pár évbe, de az állapot teljesen meggyógyult műtét nélkül.

júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Óriási ereje van az elmének. Voltam 4 napos AK tanfolyamon évekkel ezelőtt. Olyan dolgokat tapasztaltam, ami túlment mindenen, amit el tudtam képzelni.

Sajnos, utána ellustultam, de mikor intenzíven használtam, én is alig hiszem el, de minden működött.

Példák:

2009, kisváros, munka alig, egy boltban voltam eladó és kb szerencsés voltam, hogy van munkám.

Azt képzeltem el rendületlenül meditációk során, hogy egy irodában dolgozom, 200 000 a nettóm (ami majdnem az akkori fizum duplája lett volna).

4 hónap múlva megkeresett egy régi ismerős, hogy a cégüknél szülni megy az egyik alkalmazott, kellene valaki, aki tud angolul, rám gondolt valamiért, pedig rég beszéltünk. Pontosan 205K lett a nettóm.

Szingli voltam, gondoltam, próbáljuk ki, tudok e így álom pasit találni.

A vicc kedvéért jó magasra tettem a lécet. Azt is megszabtam, milyen nemzetiségű legyen, amire a városomban konkrétan 0 esély volt. Nos, fél éven belül megismertem a férjem, aki a férfi volt a meditációimból. De konkrétan ő. A kinézete, a munkája, a végzettsége, a nemzetisége, MINDEN stimmelt.

Voltak ennél cifrább dolgok is akkoriban, ami biztos hogy az AK-hoz köthető, mert miután abbahagytam, ezek elmaradoztak. Aki nem élte át úgysem hiszi, mindenkinek magának kell megtapasztalni. Példa: meditáció közben egyszercsak bevillant egy olyan kép, hogy egy ismerősöm temetésén állok, mondom, micsoda hülyeség ez. Másnap az ismerős meghalt balesetben. Ezeket igazából meg sem tudom magyarázni, de több ilyen volt. Aki nem hisz benne, az magyarázza meg, hogy akkor hogy lehetségesek a fentiek?

júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehúzás
júl. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os

De konkrétan mit kell csinálni?

Mármint mantrázod magadban, amit szeretnél?

Napi mennyi ideig?

aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8, le kell menni alfába, erre vannak technikák, találsz a neten. Kb az az állapot, mikor kiürül, elcsendesedik az elméd, nem cikáznak random gondolatok a fejedben. A tested ellazul annyira, hogy szinte nem érzed már- erre is vannak jó technikák.

Először kell jó pár perc, hogy alfába kerülj, de minél többet csinálod, annál gyorsabban megy. Mikor intenzíven csináltam, már egy-két perc alatt ment.

Miután ez megvan, vannak megintcsak eltérő meditációs technikák, az elme tükre technika, ami nekem bevállt.

Elképzelsz egy képzeletbeli képernyőt magad elé, mint egy mozivásznon. Eg pillanatra elképzeled rajta a jelenből, amivel nem vagy elégedett, de csak rövid időre. Utána ezt a képet eltörlöd úgy, hogy balra letolod a képről. Jobbról érkezik egy új kép, ami már a vágyott dolgokról szól. Látod magad a képernyőn, amint boldog és elégedett vagy az adott szituációban, eklépzeled a helyzeteket, párbeszédeket és átérzed milyen érzéseket vált ez ki belőled, mintha már ez lenne a valóságod. Napi 2x ajánlott meditálni. Változó, mennyi ideig, attól függ, milyen gyorsan tudsz ellazulni. Ált napi 2x15 perc. Persze semmi nem történik ha kihagyod néha, nem szabad egy kényszernek megélni, stb. Nekem minden sikerült mikor komolyan vettem és lelkesedéssel csináltam. Annyira, hogy már voltak ilyen"mellékhatások", hogy bevillantak képek a jövőből, mint a temetés, amit írtam. Nagyon sok ilyen volt. Megéreztem, hogy egy barátnőm várandós, mikor még ő sem tudta (azt álmodtam, hogy egy elhunyt közös barátunk eljött hozzám és mondta, hamarosan újra leszületik xy gyerekeként, ne aggódjunk érte, mindent a legnagyobb rendben van, xy most fogant meg vele) mondtam a barátnőmnek, hogy várandós. Kinevetett, hogy az lehetetlen, vigyáznak, nem dolgoznak a gyerek projekten. 2 hét múlva kiderült, terhes. Nagyon sok ilyen volt mikor intenzíven agykontrolloztam.

aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!