Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ikerlang kapcsolatban csak...

Ikerlang kapcsolatban csak nekem fontos az egész?

Figyelt kérdés

Évem óta benne vagyok az ikerlang témában. Valószínű meg is találtam.

Viszont én sokkal jobban kinyilvanitom fele az érdeklődésemet,mint ő felém. Egyszer már ő is kijelentette hogy én neki az ikerlangja vagyok. De a legtöbbször menekül,harit,csúnyán beszél velem, nem kommunikál rendesen,vissza vonul, es azt mutatja hogy megvan nelkulem.És van hogy megtagadja az egészet, hogy ő nem az ikerlangom. Viszont egy biztos,ő sem tud rendesen végleg elengedni engem.

Miert nem képes nyitott lenni? Mi lehet ilyenkor a gát?

(Talalkozasunk óta, évek óta nem beszéltem vele személyesen, nem találkoztunk,csak virtuálisan beszéltünk keveset,de mindig én keresem) Miért lehet nehéz neki a találkozás? Folyamatosan hiteget vele,de nem lepi meg. Sokszor az a megerzesem hogy nem is az ikerlangom hanem az energiát kéri csak tőlem.



máj. 26. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lehet ilyenkor a gát?"


A józan ész.

máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az most mit jelent?
máj. 27. 06:13
 3/7 anonim válasza:
100%
Jezusom, szakíts már meg egy ilyen semmilyen emberi kapcsolatot; ezt olvasni is borzalmas volt.
máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Leforditva: valakit évek óta nyaggatsz a neten az ikerláng ötleteddel, az illető pedig próbál megszabadulni tőled, de te nem vagy hajlandó leszállni róla.
máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
74%

[link]

"Az ezoterikus hiedelem szerint ugyanis az egymáshoz tartozó lelkek valamikor az időben kettészakadtak és azóta is, akár több életen át is egymást keresik ikerlángokként."

1. Ezek szerint rossz embert találtál meg, az nem a te ikerlángod. El kell fújni!

2. "Ezoterikus hiedelem." Érted? Hiedelem.

máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy gondolod hogy ikerlángod lehet olyan ember, akivel nem találkozol a valóságban? Magától nem keres?
máj. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Margit!!! Noormális?


Te vagy az tank?

máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!