Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kétségbe vagyok esve! Ismertek...

Vadas Barbara kérdése:

Kétségbe vagyok esve! Ismertek gyógyítót Budapesten?

Figyelt kérdés

az a helyzet, h műtötték a szememet egy éve, nagyon magas dioptriám volt -8 aki ért hozzá az tudja, hogy ez húszévesen nagyon sok. és visszahozták száz százalékosra a szememet hála Istennek, de most pár hónapja megint elkezdett romlani, és nagyon meg vagyok ijedve. már -1nél tartok, és félek, hogyújra kénytelen leszek valamilyen segédeszközhöz folyamodni.

talán kicsit furcsán hangzik, hogy ennyire idegenkedem töle, de 12 évig voltam szemüveges, és 2 évig hordtam kontaktlencsét, és olyan könnyű volt hozzászokni ahhoz, hogy reggel, mikor felébredtem, akkor ragyogóan láttam, és nem homály fogadott.

nagyon sokat fizettük a műtétért,fél milliót, és azt mondták, hoyg 25 éves koromig még romolni fog, mert nagyon fiatalon voltam műtve.:(((((((((

ez az utolsó reményem. :(((((


2010. okt. 26. 20:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem gyógyítót a kórházban találsz.
2010. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jaj,nem olyanra gondoltam, hanem aki energiával, meg imákkal gyógyít. én fizetnék is érte, ha használna.
2010. okt. 26. 20:40
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Sokkal többet fogsz fizetni az ilyen imákkal,ráolvasással segítőkre,mint az orvosnak,de a szemed csak romlani fog,javulni nem.
2010. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nekem a szemem a legeslegfontosabb, és úgy gondolom, hogy nem a semmiért mondom ezt. az orvosoknak már fizettem fél milliót, és csak ideiglenesen volt jó a látásom.

és aki nem tud értelmeset írni, a kérdésemre válaszolni, az ne írjon, mert le fogom pontozni, világos?!?!

2010. okt. 26. 20:51
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se keress gyógyítót, legalábbis itt ne! A gyógyítok 95 %-a csak szélhámos. Inkább nézz utána az agykontrollnak, azzal te saját magad tudod gyógyítani.

Én megértelek, bár nekem "csak" 4-es a szemem, de tényleg vigyázz mert sok a kuruzsló.

2010. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Pontozz le, és mivel hülye vagy, nem sajnállak.
2010. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem hülye, idióta.

De azért keress valakit, aki percenként 25ezerért elmormol pár sugerabugerát, az biztosan segít, elvégre az orvosok, akik 100%-osra javították a látásodat nem értek semmit...

2010. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Tudod erre mit mondok? Ha hiszel Istenben abban, hogy imákkal és ilyesmikkel meggyógyulhatsz, akkor tessék összetenni a két kezed, és megkérni Istent, hogy segítsen. Ha akar - ha valóban arra van szükséged, hogy jó legyen a szemed -, akkor segíteni fog.Vagy szerinted a gyógyító imáját hallja, a tiédet meg nem?
2010. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tihanyi Tamás

[link]


A Magyar Boszorkányszövetség-nél is vannak gyógyítók.

www.boszorkanyszovetseg.hu

2010. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Már nem azért de az orvosok megmentették a szemed!Mondták,hogy romlani fog mert fiatalon műtöttek,akkor meg mit szenvedsz itt,hogy nem érnek semmit!?Tízezreket adsz ki inkább,hogy valami hülye tábla felett mormoljon valami idióta a nagy szelemmel mert attól hú de frankó lesz minden.Hát nem,nem lesz,csak egyre szarabb!Ilyen hülyeségek helyett inkább a megelőzésre kellene fektetni a hangsúlyt,még időben kellene konzultálni egy orvossal,nem pedig ilyenekre kidobni a pénzt.És ne mond,hogy neked az a legfontosabb mert akkor az orvosi kezelésre sajnálnád a pénzt!A kulcsszó a MEGELŐZÉS!Hiába mész el ha már megvakulsz...Pontozz le ha gondolod de nagyon gondolkodj el azon,amit írtam!
2010. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!