Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van valaki közületek, aki...

Van valaki közületek, aki agykontrollal jött rá, hogy mi szeretne igazán lenni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Én agykontrollal jöttem rá, hogy az agykontroll sz*rt sem ér.


Szerencsésebb lenne, ha a döntéseidet, főleg az ilyen komoly döntéseket, a babonák és téves tanítások használata nélkül hoznád meg.

2010. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első: miért, mi baj van azzal, ha meditálsz egy sort? Nem kell kuruzslásként gondolni erre. Nekem segített a stresszt csökkenteni, a tanulásban és a pesszimizmusom legyőzésében. Több nekem nem is kell.


De nem, nem agykontorollal jöttem rá, mi szeretnék lenni. Még az várat magára.

2010. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vaszily katalin ***** válasza:
79%
FIGYELD A TESTED S A LELKED S ABOL HOZ ÖSZE VALAMIT.NE HAJSZOLD MAGAD.MERT NEM FOGOD A NYUGDIJAT ÉLVEZNI.CSAK EGY -KÉT ÉVIG.
2010. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet az agykontrollal rájönni. Pl. ha biztos "jeleket" szeretnél kapni. De figyelned is kell, mert nem lehet az ego szavaira hallgatni, hogy "na ez nekem nem jó, jobbat várok".
2010. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
16%
ööö mi az az ,,Agy kontrol'' -.-"
2010. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!