Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Megváltoztatott az agykontroll...

Megváltoztatott az agykontroll tanfolyam?

Figyelt kérdés
Miben lettél más utána, mint előtte?
2010. okt. 3. 18:01
 1/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Nyugodtabb de ugyanakkor határozottabb is lettem.

Optimista lettem, tettrekész, kreatív, ... nem szeretem dicsérni magam, abba is hagyom. Próbáld ki!

Ja és egészséges vagyok, csak akkor nem, ha pl. "lógni" akarok valamiért.

2010. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerinted szorongás ellen is jó? Mert mostanában nem érzem jól magam emberek között
2010. okt. 6. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elhatározás, hozzáállás a fontos szerintem, ez az, amitől az ember megváltozik. 12 éve voltam tanf-on, de kb. 20 éve csinálom gyakorlatilag (először könyvből).

Az agykontrollal egy eszköz lett a kezembe, amit jól fel tudok használni. Kb. ez egy olyan "alap", mint az olvasás: az olvasás megtanulásával egy eszközt kaptál, hogy elolvashasd ezt vagy azt a könyvet, amiből megtanulod a kreszt, megtanulsz egy nyelvet, megtanulsz egy új szakmát - bármire használod, ha nem tanultál volna meg olvasni, nem (ill. elég nehezen) sikerült volna, vagy az olvasás ismerete lényegesen megkönnyítette. Ugyanígy az agykontroll is LÉNYEGESEN megkönnyíthet dolgokat HA ÚGY ÁLLSZ HOZZÁ.

Mivel ilyen volt korábban is a beállítottságom, a "gyakorlás" nemhogy nehézséget nem okozot, hanem könnyedebbé tette az életemet. A tanfolyam után "ugrásszerű"-nek nevezném a változást, mivel a korábbi "elmetükre technika" mellett még több "technikát" tanultunk meg, ill. személyesen átéltem, láttam sokak (a többi résztvevő) sikereit, ezáltal a hited a módszerben, ill. magadban is növekszik.

(Emellett hasonló beállítottságúakkal ismerkedtem meg, mivel a környezetemben nem voltak, sokáig még utána sem hasonlóak, olyan "ritka madárnak" gondoltak, és így növelheti az önbizalmat, hogy "mégiscsak normális vagyok".)

2010. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szorongásról:

esettanulmanyok.hu

ujkorklub.hu

önbizalom és hasonló témában is körülnézhetsz.

Érdemes az okát keresni, rendbetenni magadban, sok sikert!

Előző

2010. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, próbálkozom...
2010. okt. 9. 11:03
 6/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Jó tanácsokat kaptál, fogadd meg!

De ha csak simán agykontrolloznál, akkor is automatikusan elmúlna a szorongásod, mert "okafogyottá" válik.

2010. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!