Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen az agykontroll?

Milyen az agykontroll?

Figyelt kérdés
Miket csinálnak ott? Miket tanulnak? Mi ez a titok, amit sok helyen látok? Érdemes elmenni? Mennyibe kerül kb.?
2010. szept. 21. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Volt egy nő aki olyat csinált (neki volt agykontrollja), hogy kérte az embereket, hogy mondjanak neki szavakat és azokat felírta egy táblára.

Volt vagy 20 szó. Elfordult a táblától és azt mondta a nő, hogy nyugodtan kérdezzék meg tőle, hogy mi volt az első, kilencedik, tizennyolcadik vagy akár hanyadik szó. És tudta kívülről, hogy melyik melyik szó volt. Azt nem tudom, hogy meddig jegyezte meg a szavakat..


Amúgy az agykontroll vagy 4 napig tart folyamatosan (persze vannak pl kaja szünetek).

Jó lesz tőle a memóriád, meg könnyebben tanulhatsz is úgy tudom.. Meg valami képességfejlesztő hatása is van.

Én speciel majdnem elmentem csak aztán máshova kellett mennünk.

Vagy 15 ezer felett van (lehet akár 36 ezer is), de korhatáronként különböző.

2010. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy egy nő, akinek az egyik lába rövidebb volt a másiknál, agykontroll segítségével megnövesztette a rövidebb lábát. Az orvosok is nagyon csodálkoztak rajta.
2010. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Az hogy elhiszed-e ezeket a sikersztorikat, rajtad múlik. A szkpetikusok azt mondják a véletlen műve, spontán is bekövetkezett volna. Az agykontrollosok pedig azt mondják hogy az elméjük eredményének a műve. Sajnos egyik oldal sem tudja bizonyítani az igazát, tényleg csak hit kérdése.


Én Domján Gábornál voltam tanfolyamon. A show kiváló volt. Nagyon a hatása alá kerültem, iszonyú lendületes, energiát sugárzó volt az előadás. DE internetről letölthető a tanfolyami kézikönyv. Lényegében a hasznos tudás csupán annyi ami abban a kézikönyvben van. A többi ami a 4 napon elmondásra kerül, azok sikersztorik meg még egy kis magyarázat hogy mi miért is történik. Szerintem ha valakinek több mint 2-3 hónapig kell spórolnia a jegyárra, akkor ő inkább ne menjen el. Nem éri meg. Abban letölthető kézikönyvben benne van az összes technika és a lényegi magyarázat....


A "titok" pedig egy agykontrollal nagyon közeli kapcsolatban lévő dolog. A titok annyi, hogy gondolj arra amit el akarsz érni, élt át képzeletben az érzéseket és ezzel közelebb kerülsz a célodhoz.

Az agykontroll is minden technikájában ezt alkalmazza. Minden technikájában el kell képzelni a célt, vagy legalábbis szóban magadban ki kell mondanod. Az agykontroll lényegében a titok néhány felhasználási módja.

2010. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

ezt a kézikönyvet majd letöltöm és áttanulmányozom :D

2010. szept. 21. 21:03
 5/11 A kérdező kommentje:
tudnál linkelni? :D
2010. szept. 21. 21:05
 6/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

www.agykontroll.hu

[link]


Hogy milyen a tanfolyam? Szeretet vesz körül, mintha hazamennél, a testvéreid, rokonaid közé. Olyan tanácsokat, infókat kapsz, amelyektől megváltozik az életed. Ha hagyod és ha akarod. Ha nem, nem.

A tanfolyam ára "visszajön", ennél jobb befektetés nincs is.

2010. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemo kapitány!


Tényleg visszajöhet az ára? Én most gondolkozom rajta, de nekem most el kelene kezdeni a spórolást a novemberi tanfolyamra, mostanában elég rosszul alakulnak a dolgaim, kb 3 éve:S


Egyedül csináltam én már sokat, de elfogy a lelkesedésem, és abbahagyom, így kevés a sikerélmény:(

2010. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gondolatok olvasása is lehetséges vele érzelmi kötelék tudod mi van a másik személlyel nagoyn durva

engme lenyűgöz...

2010. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is voltam tanfolyamon, akkor még olcsó volt a diákjegy, a barátnőm beszélt rá, én nem hittem benne. Fantasztikus élmény volt, csak ajánlani tudom. Utána 1-2 évig használtam is, azóta nem (4-5 éve).


A legfantasztikusabb élmény azt volt, hogy vadidegen emberekről meg tudtam mondani rengeteg dolgot. Pedig direkt nem a barátnőmmel voltam párban, hátha esetleg egyszer említett dolgot, és eszembe jut. Ezért kerestünk idegeneket párnak.

2010. szept. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kár h. ma már egy ilyen tanfolyam 40000-ben is van... És sosem lesz rá pénzem,pedig tuti nagy hasznát venném.

Állitolag még fogyni is lehet vele.

Igaz?


A letöltött könyvböl is meg lehet tanulni saját magad által?

2010. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!