Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Silva féle agykontroll?

Silva féle agykontroll?

Figyelt kérdés
Szeretném elsajátítani az agykontrollt, csak nem igazán tudom, hogy hogyan kezdjek hozzá. Találtam ezt a Silva féle agykontrollos könyvet. Vélemények, tapasztalatok róla?
2010. szept. 12. 14:22
 1/10 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
90%

"Találtam ezt a Silva féle agykontrollos könyvet"

Sejtelmesen hangzik. Le merem fogadni, hogy nem volt véletlen, hogy "találtad". Szívből kívánom, hogy ne térj le erről az útról. Olvasd el, gyakorolj, végezd el a tanfolyamot, gyakorolj, ja és még annyit, hogy gyakorolj.

www.agykontroll.hu

[link]

A módszer nem is különleges, abban az értelemben, hogy sok más terápia, tréning, jóga, parapszichológai nézet, vallás, a divatos "vonzás törvénye", stb. hasonló gondolatokat tartalmaz. Annyiban különleges, hogy praktikusan ötvözi a leghasznosabb technikákat.


Egyre jobban!

2010. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Mind a két Silva könyvet meg kellene tanulnod. Nem ördöngős dolog. Egy tanfolyamot minmimum el kellene végezned. Három napos /hétvégén szokták tartani/, igazi élmény. Az agykontroll működik, kihatással lehet az egész életedre gondolkodásodra.
2010. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem sikerult elsajatitani konyvbol, de probald meg es ha megteheted valoban menj el egy tanfolyamra.
2010. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Yesss! Csináld csak! Én gyógyításra és tanuláshoz használom. Fantasztikus! :)

Hajrá!

2010. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Silva féle agykontrollal láttam gonosz dolgokat is, ami megrémisztett.
2010. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves Nemo Kapitány!

Lehet, hogy sejtelmesen hangzik, de nem az. Találtam, mert kerestem. :)


Köszi mindenkinek a választ. Tanfolyamra sajnos most nincs pénzem, de mindenképp beróbálkozom majd akkor a könyvvel.

2010. szept. 12. 20:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Mire jutottál? Sajna nekem sincs tanfolyamra pénzem,de szeretném elvégezni az agykontrollt.
2010. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NE mondjátok ki/írjátok le többször, hogy "tanfolyamra nincs pénzem". :) Töröl, töröl. Szerencsés vagyok, kihasználom az élet kínálta lehetőségeket, egyre több pénzem van, egyre jobban vagyok. :) -> Így lesz pénzetek tanfolyamra. :)
2011. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az élet havonta csak 28-al dob meg..most hiába mondogatom h többel fog,ha nem...az ölembe nem pottyan sajna egy munkalehetöség se az égböl, amik meg rendszeresen vannak nem nöi munkák..
2011. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ez a kishitű elme válasza.Higgy benne,hogy a legjobbat érdemled és az Univerzum elhozza neked,de ha bejön egy negatív gondolat ezzel kapcsolatban,törölted az egészet.

KÉRD

HIGGY

VÁRD

2012. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!