Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Csak agykontroll tanfolyamot...

Csak agykontroll tanfolyamot végzetteknek! (lent)?

Figyelt kérdés
agykontrollos vagyok, és a titkot is félig kiolvastam, de mégis kezdek elbizonytalanodni. Szóval aki jártas a témában. Hogy van az hogy tanfolyamon azt mondják, ha eléggé vágysz valamire az helyetesíti a hitet és az elvárást, én mégis kb 10 éve sóvárgok valami után, néha még programoztam is, de aztán csak "ráhagytam az univerzumra" a teljesítést, és mégis, már 10 éve hiába várok?
2010. szept. 8. 22:57
 1/9 A kérdező kommentje:
bocs a ?-ért a lent után, de máshogy nem volt hajlandó kiírni a kérdést
2010. szept. 8. 22:58
 2/9 anonim válasza:
30%
Keleti szarsag ez az agykontroll,egy idelyig en is kezdtem hinni benne,de rajottem hogy marhasag!
2010. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Először javaslom, hogy olvas végig vagy nézd meg filmen:D

Másodszor magad adtad meg a választ:


"sóvárogsz" utána vagyis folyton arra gondolsz, hogy valami nincs...:D érted?


próbáld meg kívülről látni magad hogy megvan, illetve létrejött, mintha már megkaptad volna.


Először akár csinálhatod kisebb dolgokkal is, pl hogy összefutsz az utcán egy olyan emberrel, akit rég láttál. Látod magad, ahogy beszélgetsz vele, és hogy ez mindkettőtöknek jól esik, és hálát adsz, hogy ő létezik és hálás vagy, hogy milyen hasznos dolgokat tudtál meg tőle:D


Én ezt az módszert használom kb. fél éve és sok mindent megkapok, nyilván nem bármit, de sok mindent, ha elkezded használni és látod, hogy működik egyre erősebb lesz benne a hited, hogy működik és egyre nagyobb dolgokban tudsz hinni és hálás lennni:D


fontos: úgy képzel el, hogy el is tud hinni, nem kell az agyat megerőszakolni, csak játékosan:D


ajánlom figyelmedbe a következő két videót (Domonkos Gabriella):


http://www.youtube.com/watch?v=j_KjcpROA4s&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=lMFyE7bobD8&feature=related


Üdv. István

2010. szept. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

Ha te elbírod képzelni, hogy leülsz a szobád közepére, magadra zárod az ajtót,és elkezded az agykontrolt, mondjuk hogy a tied legyen az osztálytárs szőke csaj, és csinálod hónapokig, akkor az segíteni fog? Vagy ha szuggerálod magad hogy gazdag vagy, akkor egyszer csak beállít a postás 50 misivel?

Ez az egész olyan mint egy k.rva vallás, hitet ad, mást nem. Szóval imádkozás helyett állj fel, és tedd meg a dolog megszerzéséhez szükséges lépéseket. És ha ígyse jön össze, akkor legalább elmondhatod hogy megtettél mindent. De addig amíg valami globalizált energiához vagy mihez "imádkozol" lósz.r se fog történni. És csak drága hónapokat pazarolsz az életedből.

2010. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 35%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:17


nem igaz hogy nem ér semmit, mert nagyon sok dolog sikerült (olyanok is amit nem nagyon foghatok a véletlenre) de a titokban leírt tollkísérlet, és ez amiről írtam pl nem...csak elbizonytalanodni kezdek, de attól még hiszek benne

(jah és mellesleg ezt nem tudnám (nem illene) másképp megoldani

2010. szept. 9. 20:25
 6/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:04


köszönöm, de én direktbe az agykontroll miatt úgy képzeltem el, hogy velem történik, csak feltételekkel, de a feltételeket is "beleképzeltem"..és nem most keztem hanem 10 éve..szal... meg mint már előző válaszolónak is írtam a tollkísérlet sem sikerült :S

2010. szept. 9. 20:26
 7/9 anonim válasza:

:) Azt kell tudnod, hogy a bizonytalanság gyengít :) Tudod a Jedi-ben is megmondta a mester: Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld :) Csak egyszer képzeld azt hogy meg szeretnél, ez a fekete keretes álom.... aztán aranykeretben már csak azt képzeled el hogy megtörtént és milyen boldog vagy tőle :)

Nekem mondjuk a pohárvíztechnika a kedvencem, az 80%-os :) Az uram nyári ruháit kerestem, egy rövidgatyája sem volt, nem találtam sehol 1 hónapig próbálkoztam nem találtam meg, szeptemberbe felmentem a padlásra és rögtön belerúgtam abba a dobozba ahol voltak :D

Kriszta

2010. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jedi ez tetsuózik :) köszönöm
2010. szept. 14. 19:01
 9/9 A kérdező kommentje:
XD bocs az elgépelésért ..tetszik...kicsit jar-jar-osra sikeredett :D
2010. szept. 14. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!