Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vettétek már rá a testetek...

Vettétek már rá a testetek valami rendellenes dologra az agykontrollal?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, mint az amikor csak az agyunk veszi rá a testünk, hogy pl: kiütések jelenjenek meg rajta, közben pedig semmi bajunk sincs.
2010. szept. 4. 17:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

fülfolyásra. de komolyan.

az egyik fülemre koncentráltam ekkor és a nyaki részen közel a fülemhez.

amikor sikerült, az mondan nem igaz biztos megfázott. (mert télen) aztán csak piszkált a dolog ,

ugyanigy tettem a másik fülere is . és melett ugyanaz az eredmény. alig hallottam, beletellt pár napba míg kitisztult. azóta sem tettem ilyet. nem is akarom ujra. de biztos hogy nem a huzat és a hideg miatt betegedet meg a fülem, hanem hogy gondoltam a dologra.

2010. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem a suliból akarok lógni, és a kiütés csak 1 példa volt :)

Arra gondoltam, hogy elméletben ha kalciumot és hasonlóan csontokat erősitő ételeket fogyasztassz, akkor akár a fogadban a zománcréteg repedései eltűnhetnek úgy, hogy megindul a dentit képződés, vagy nevehetjük ezt "beforrásnak is". De tudom h igy olvasva oltári marhaságnak tűnik :D

2010. szept. 4. 20:33
 13/18 anonim ***** válasza:

az ilyeneket nem agykontrolal kell csinálni.


e

azt nem tudom, h igaz-e, de azt hallottam, hogy a kávé, meg a kréta együtt lázat okoz (de lehet ez baromság, nemtudom)


csíptesd magad össze csalánnal, azt attól kiütésed lesz.


vkitől azt hallottam, ha azt mondod, hogy fáj a kezed pl. azt nem tudják leellenőrizni, hogy igazat mondtál-e.


én ha lógtam, azt ha az egyik orvos nem adott igazolást, akkor mentem másikhoz.


egyszer meg vért adni voltunk lógás miatt, de nemtom, h elmúltál-e 18, meg h nálatok azt elfogadják-e igazolásnak.

2010. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
jaj, félreolvastam, úgy olvastam, h a suliból akarsz lógni.
2010. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Nem marhaság amit írtál, az élő fog anyagcserét folytat, a zománcréteg is oldódik és keményszik, újraépül stb.

A gyökérkezelt foghoz kell több hit.

2010. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, amit itt utoljára említettél, az nem "rendellenes" hanem igenis természetes. Kimutatták, hogy alapvetően a gabonatermékek okozzák a fogak romlását és ha gabonamentes táplálkozásra tértek át a gyerekek, akkor nemhogy megállt a fogaik romlása, hanem szinte mind rendbejött! A fogak képesek meggyógyulni. Csak a mai táplálkozásunk keresztbe tesz ezen természetes képességünknek.
2010. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
Ja és Nemo kommentjéhez: a gyökérkezelt foghoz egyenesen csoda kell :D Az egy élettelen csontdarab a szájban, amiből kiölték az organikus szövetet. Ha tippelni kéne, akkor már szerintem egyszerűbb új fogat növeszteni mint gyökérkezeltet rendbehozni :)
2010. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Jah, nekem volt egy lyukas fogam, a fogorvos azt mondta ki kell fúrni. Egy évig arra koncentráltam hogy egészséges fogaim vannak. :) 2 hónappal ezelőtt voltam fogorvosnál, és nincs lyukas fogam. ^^
2010. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!