Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontrollal hogyan kell...

Az agykontrollal hogyan kell a "szintedre menni"?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Reggel felkelés után a legkönnyebb. Elmész wc-re ha szükséges, utána visszafekszel úgy, hogy kényelmes legyen. Szépen ellazulsz, a szemeddel kissé felfelé "nézel" a csukott szemhélyas alatt. Tekints egy pontra ami 3m re van tőled, és utána attól a ponttól 1m-rel feljebb. (rem. nagyjából érthető)

Szóval mintha relaxálnál.

De esetleg olvasd el a Silva-Agykontroll könyvet, ott minden benne van.:)


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ellazulsz, teljes relax egy kényelmes székben, csukott szemmel.... Érzed, ahogy szép lassan minden izmod, minden porcikád ellazul. Mikor már teljes nyugalomban, teljes kényelemben vagy, visszaszámolsz szép lassan, 3.... 3... 3... 2... 2... 2... 1... 1... 1...

És már ott is vagy a szinteden, ami egy olyan hely, ahol mindig is lenni szerettél volna. Egy nyugis rét, a szobád egy biztonságos zuga, vagy akárhol, ahol nagyon jól érzed magad, és teljes a béke és a nyugalom. :)

Ha jól emlékszem. :)

Az szinted az az állapot, mikor az agyat visszavisszük az alfa-hullám állapotba, tehát lényegében a teljes relax.

2010. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17,52 ezt csak az tudja megcsinálni, aki járt tanfolyamra, mert ott "programozzák" az agyadba a 3,2,1 módszert.
2010. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Oks, bocsánat. Akkor nem szóltam. :)
2010. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Az agy spontán módon is alfába megy nagyon sokszor (pl. ezért működik az éber programozás is valamennyire), de kimondottan alvás környékén, és a "bambulás" is erről szól.
2010. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
az első válasz teljesen helyes csak még + egy dolog: lassa n100-tól nulláig visszaszámolsz
2010. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Jaja, azt kifelejtettem. De gondoltam nem egészítem ki utólag, mert a linkben minden ott van.:)

2010. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értetek el már valami jelentős dolgot az agykontrollal?Ha igen mit és hogyan?
2010. aug. 24. 12:04
 9/10 Senkimégisvalaki válasza:

Nekem a memóriám lett jobb a módszer segítségével. De alapvető "trükköket" is be lehet vetni, pl a biológiai óránkat beállítani, reggelente az ébresztőm megszólalása előtt egy perccel szoktam ébredni. :) De egyébként ez nem humbug, tényleg hasznos dolog, szóval olvasd el a könyvet ha tudod, vagy menj el egy tanfolyamra! :)


17/L

2010. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Sikerek:

[link]

2010. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!