Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal lehet mellet...

Agykontrollal lehet mellet növelni?

Figyelt kérdés
A kérdés főként azoknak szól, akik hisznek az agykontrollban.
2010. júl. 13. 23:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ha hiszel benne, igen, bár biztos okkal adott akkorát, amekkora van neked - a természet.
2010. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem elég nagy mellem van, nem magam miatt kérdeztem, hanem csak kíváncsi vagyok, hogy ilyet lehet-e. :)
2010. júl. 13. 23:17
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Amúgy lehet!

A gond az, hogy akik ezzel próbálkoznak, valahogy mindig nélkülözik a módszer nevében foglalt szervet, ezért a próbálkozás meghiúsul.. :/

2010. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Engem érdekel(t) az agykontroll, de szerintem el van túlozva. Mikor ilyet leír, hogy agykontrollal a hatalmas sebét percek alatt hogy gyógyították be, meg mit tudom én, az nekem tök hihetetlen. Mint az is, hogy majd mellet növeszt meg hasonlók. Na persze. Amputált lábakat akkor miért nem? Vagy akkor orrplasztika agykontrollal? Nekem olyan szaga lett az egésznek, mint a zepter meg az ilyen hálózatépítők, hogy fúúú ez mekkora dolog, és úúúristen az egész életedet megoldja, jéééézusom ez maga a csoda meg ilyesmi. Nekem túl erőltetett volt, pedig tényleg lelkesen olvastam el. Szerintem NEM lehet vele mellet növelni. Több ismerősöm lelkesen kontrollozik, de ilyesmi egynek sem sikerült. Sose.
2010. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BlackSword ***** válasza:
21%
Persze hogy nem lehet... Ez butaság... Szerinted ha lehetne, akkor miért élnek olyan jól a plasztikai sebészek??? Akkor nem lenne rájuk igény... Ki az a barom, aki vállalná a kés alá fekvést, a fájdalmakat, és azt a költséget, ha így egyszerűbben is menne???
2010. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm. A viccesnek szánt szánalmas próbálkozásokra inkább nem mondok semmit.

Maga az agykontroll szerintem működik, de ilyesmit sosem próbáltam.

2010. júl. 14. 11:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Húú, szerintem igen, főleg ha még fejlődésben vagy (24 alatt). Ha belegondolsz, az a logikus, hogy igen. A saját testen lehet a legkönnyebben változtatni, hiszen abban van az agyad is...
2010. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Szerintem lehet agykontrollal mellet növeszteni!

Bármi megvalósítható amiben hiszel! És az előző hozzászólóknak: végtagot is lehet vele növeszteni, csak éppen óriási kitartás kell hozzá és idő, valószínüleg évek. A plasztikai sebészek meg azért élnek meg abból amit csinálnak, mert senkinek nincs annyi hite és kitartása ahhoz, hogy naponta leüljön minimum 3x20 percre, és dolgozzon magán. De ha hiszel benne, akkor sikerülhet!

2010. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
lógasd ki a lábad a vonat el és találkozzunk pár év múlva akkor. Ezt ugye te sem gondolod komolyan?
2010. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gyulusss ***** válasza:
Az agykontroll is csak a lehetséges határokon belül működik, olyat nem tudsz vele tenni, ami a természet törvényeinek ellentmond,-bár talán még nem is sejtjük, hol ez a határ -szerintem a láb növesztése nagyon durva túlzás. Sokmindenre képes az agy, én pélául hipochonder voltam és egy betegség elolvasása után képes voltam produkálni a tüneteket. Ha sikerülne a mellnövesztés, küldj képet ;)
2010. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!