Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért nincsenek Magyarországon...

Miért nincsenek Magyarországon olyan gyorsétterem láncok mint a Taco Bell például?

Figyelt kérdés
2019. márc. 26. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
99%
Mert nem terjeszkednek Európába.
2019. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért Dublinban vannak... Wendy's is. Meg Dunkin' is van európában, több helyen is. Dominos is.


Miért nem éri meg jobban elterjeszkedni európában nekik?

2019. márc. 26. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem igény sem nagyon van rá. Megnéznék egy statisztikát mondjuk netpincérről, hogy az emberek milyen gyakran választanak ilyen jellegű kaját.
2019. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát mondjik a McDonald's-okba be sem lehet férni a legtöbbször...

Mármint, nem hogy ülőhely nincs, de gyakran még álló sem nagyon.

Nyomorognak az emberek a sorban és 80% elvitelre kéri a kaját.

2019. márc. 26. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban igaz amit leírtál. Én is próbálok egészségesen élni, de ha ilyen hely közelébe vagyok, mindenképp be kell menni. Persze hosszú a sor, még az autós résznél is néha, bent meg valóban mindíg tömve, ha 4 kassza megy akkor is. Nagy városokban, ha egymás közekébe is vannak ilyenek és egyéb gyors éttermek, pizzériák, éttermek, akkor ott is van forgalom mindenhol. Rengeteg hely van még, ahol a közelbe sincs ilyesmi, de igény viszont lenne rá. De egyszerűen semmi. Szabolcsban pl szerintem csak nyíregyházán van, de máshol ha lenne ott is lenne forgalom. Ha egy kissebb várost nézünk, pl záhony, vagy vásárosnamény, nyírbátor, baktalórántháza, ott is lenne rá igény és lenne egy vonzás körzete is, hogy jobban elmennének oda mint nyiregyre. Záhonyba pl az ukránok közül is betérhetnének, meg hatalmas forgalom van arra.

Sok üres kiaknázatlan lehetőség van, de valamiért nem fektetnek bele. Lehet valaki terjeszkedne, de a kormány nem engedi. Ezt nem lehet tudni.

Ha téged zavar a dolog, csinálj ilyen étterem hálózatot. Kezdetnek 1 településen és majd onnan terjeszkedsz. Támogatóid biztos lennének.

2019. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Wendy's és Dunkin is volt Budapesten, gondolom nem érte neg azért vonultak ki.
2019. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!