Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a véleményetek amikor egy...

Mi a véleményetek amikor egy átlagos étterem ezt köretnek meri nevezni?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor találkozok azzal hogy a zöldség köret az nem más nekik mint a mirelit apró franciasaláta zöldségkeveréket megfőzik sós vízbe
2018. jún. 1. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Határozottan köret, akárhogyan is nézzük. A menzás fekete főtt krumpli is köret. Lehet, hogy rossz, hervasztó vagy nem szereted, de attól még az.

Főtt zöldség, ez lehetne sokkal rosszabb is, bár nekem se tetszene. Ne menj az ilyen helyre, ha zavar.

2018. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miben áll nekik rendes normális zöldségeket felvágni gusztusosan és esetleg meggrillezni?
2018. jún. 1. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Áh...mi legutóbb egy 14. kerületi hamburgerestől rendeltünk, hasáb és steakburgonya is volt. Konkrétan valami összekockázott olajban tocsogó inkább főtt kissé nyers krumplit kaptunk, mindkettő olyan volt, csak a "steakburgonyára" szórtak őrölt paprikát. Soha nem csinálok ilyet, de ki kellett dobni, mert ehetetlen volt.
2018. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos nagyon meg kell nézni hol eszel. :/

Amúgy hol volt ez?

2018. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Miben áll nekik? Meló meg minden. Szerintem megéri rendes ételt adni, meg különben is, de a fentinél sokkal durvább dolgokat tapasztaltam már éttermekben. Pl. amikor a vega étel cirka 36 gramm grillezett zöldség volt plusz EGY szem gnocchi, rendes étel árában. Azóta sem értem, azt hiszik, hogy a vegák kezdő fényevők vagy mi?


De bármilyen szakmáról is van szó, olyan hajmeresztő dolgok vannak, hogy a mirelit főtt zöldséget én már fel se veszem...

2018. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Azért bírom, hogy igények vannak, de gondolom, max egy ezrest akarsz fizetni a menüért
2018. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!