Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudnátok történetet mondani a...

Tudnátok történetet mondani a pizzafutárral?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy pl:bunkó fitár vagy ilyesmi: csak ugy erdekel:D

2017. okt. 31. 14:17
 1/8 anonim válasza:
85%
Aha. Télen jött Suzukival, és beragadt a hóba, túlcsúszott, be az árokba. Szegény nem bírt kijönni. A házigazda, aki a megrendelő volt(szomszéd) tolta ki párommal a kocsit az árokból. Szegény srác. Télen, hidegben, este, hogy mi könnyen tudjunk vacsizni.. sajnáltam..
2017. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen.

Anya még fiatal volt és a testvérével laktak együtt. Megtetszett neki a futár és randira hívta.


Nem lett végül hosszúéletű a dolog.

2017. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

3-an bandaztunk, kktalaltuk hogy rendeljunk kaját.


Kölykök voltunk, zsebünkben lévő apróbol dobtuk össze rá a pénzt (1 nagy pizza :))


Felhivtuk a kajaldat, kérdezte hova küldjék.

Akkor még ahol voltunk az utca építés alatt volt, lakopark épült, neve sem volt.

Úgy magyaráztuk el, hogy "a hegy lábánál ahol van 3 épülő ház, aközül a legszebb :D"


Az eső megeredt, dorgott villamlott, besotetedett, de a futár ügyesen odatalalt.

Az ajtó előtt, 2 raklapon állt, csurgott róla a víz, mi pedig fillérre pontosan leszamoltuk neki a pizza árát. Borravalót sajnos nem tudtunk adni. Pedig megérdemelte volna. De azért még állt vagy 20 mp-et az ajtónál, hátha lesz még valami. :D

2017. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 2 éve eladott házba hozott egyik este pizzát, az ott korábban lakónak. :)

Gondolom az a cím volt nekik a rendszerben annál a névnél.

2017. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátnőm egy ideig futárként dolgozott a város legnépszerűbb pizzériájában. Néha elmentem vele dolgozni. Hát, nagyon durva volt. Rengeteg a bunkó, tahó megrendelő. Persze mindenki azt várta, hogy ő kapja meg először, csak kicsit nehéz volt, mikor 11 óra után folyamatosan jöttek be a rendelések, és minden futárra jutott 15 ember. 1 órán belül.

Volt, aki felvitette a 4 pizzát az ötödikre, aztán direkt lassan, forintra pontosan leszámolta az árát, borravaló nélkül.

Volt, aki az utolsó percben rendelt 1 db 600 ft-os hamburgert, majd az ajtóban közölte, hogy csak húszezrese van. Amikor a futárnál már csak a saját pénze volt, mert lezárták a kasszát.

Sőt, olyan is volt, aki rendszeresen keverte a szép kártyát a bankkártyával, ezért állandóan vissza kellett hozzá futkozni a terminállal.

Egyébként saját autóval dolgozott, elég sokba került a kárpitcsere, mert annyira beitta a gyorskaja szagát, hogy már a tisztítóban sem tudták kiszedni.


Nekem még nem volt szerencsém bunkó futárhoz, mindig hamar jönnek, udvariasak, kedvesek, megköszönik a borravalót.

2017. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként sokszor rendeltem pizzát. Elég gyakran egy helyes fiú hozta ki, egy-két szót mindig beszélgettünk.

Egyszer az egyik barátnőmnek meg akartam mutatni a srácot, hogy hogyan néz ki, ezért hozzájuk rendeltem pizzát. Tudtam, hogy a srác fogja kihozni, mert az az utca is hozzá tartozott. Amikor megérkezett, semmi beszélgetés, csak pénzt és pizzát váltottunk, én meg nem tudtam hová tenni a helyzetet. Kiderült következő héten, hogy a srácnak van egy ikertesója és ő is ott dolgozik.

2017. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Kimentem x hónappal a szülés után, idősebb futár rámnéz: terhes? Mondom nem

Futár: tornázni kéne


(Valóban rámfért volna, de szétnyílt hasfallal és köldöksérvvel nem is lehetett)

2017. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen egyedül maradtam otthon, mivel a szüleim elutaztak. Áthívtam a legjobb barátnőmet, hogy ne unatkozzak. Azt tudni kell, hogy mi ketten a barátnőmmel temérdek mennyiségű kaját el tudunk takarítani:D Így hát este 9-re el is fogyott otthon minden és éhesek voltunk:D Gondoltuk, rendelünk pizzát. Miután megrendeltük döbbentünk rá, hogy nincs pénzünk:D A lakásban összeszedtünk minden aprót(5-10Ft-osok), amit itt-ott találtunk és azt adtuk a futárnak. Az ajtóban mikor vettük át a pizzát, a fele apró leesett és ott szedegettem térdelve a futár meg csak nézett:D

A legjobb, hogy a végén jöttünk rá, hogy még egy pizza árával többet adtunk, mert nem tudtuk mennyi lesz:DD

2017. nov. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!