Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Néztétek a Séfek séfe c. műsort?

Néztétek a Séfek séfe c. műsort?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok olyan ételeket készíteni, mint amit főztek benne? Mi a véleményetek róluk? Hol lehet enni ilyen ételeket?

Lehet én maradi vagyok, stb.de én a hagyományos, ismerős és névvel ellátott ételeket ismerem és főzöm.Például töltött káposzta, gulyásleves, húsleves, rántott hús, stb.Családom nagyot nézne, ha feltálalnék olyanokat, amit itt főztek.

Amúgy én szívesen megkóstolnám.De csak bizonyos keretek közt kísérletezgetek, hogy valami újat, különlegeset főzzek.Ti hogy vagytok vele?



2017. szept. 30. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Néztem. Az én ízlésem valahol a középúton van. Nem szeretem a tipikus, hagyományos magyar ételeket, pl. pörkölt, paprikás krumpli, töltött káposzta, stb. De amiket a műsorban készítettek, azok sem igazán indították be a fantáziámat. Nekem nem tetszett, hogy akármit készítettek, mindenhez volt mártás, szósz, hab, akármi. Sokszor többféle is. Szerintem nem illenek ezek mindenhez. Nekem túl sokféle volt mindig egy-egy tányéron. Az sem tetszett, hogy mindenre mindig raktak valami savanyítottat, szerintem az sem illik minden egyes ételhez. Inkább a technikai tudás bemutatásáról szólt, mint az ételekről.
2017. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Jó műsorok, szoktuk nézni a párommal és mindig van egy pont, ahonnan, köszönjük, de nem kérjük:)

Azért, kóstoltunk már jó párféle ételt.

Egy biztos, van a mi ízvilágunk, vannak, amiket szeretünk és az az igazi számunkra.

Egy példa. Orosz ismerős, kedveskedni akart és vörös, fekete kaviárral várt minket, tálalva, ahogy a nagyok szokták:) Nem akartuk megsérteni, de mikor megkóstoltuk, majdnem rosszul lettünk:( Mikor nem látta a vendéglátó, egy ismerősnek túrtuk át:)) Ő viszont el volt ájulva, micsoda csemege:)

Jó nézni, ahogy csinálják a kaját, de kimegyek a konyhába és olyat csinálok, amit tudom, hogy jóízűen megesszük:)

2017. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Néztem ,eből sok kajábol csak lecso nokedlivel probáltam és finom volt.
2017. okt. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem néztem.
2017. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!